JAGA N.V. – organizační složka

JAGA N.V. – organizační složka

U Trezorky 921/2, 158 00 Praha
info@jagacz.com

SHOWROOM PRAHA
U Trezorky 921/2, 158 00 Praha

(+420) 731 188 550

PŘIJĎTE K NÁM A PŘESVĚDČTE SE NA VLASTNÍ OČI!

Na ploše o rozloze bezmála 110 m² naleznete výběr z nabídky dekoračních, dynamických
a energicky úsporných těles včetně příslušenství,
ale také hybridní tělesa, která dokáží automaticky rozpoznávat požadavky na změny provozních režimů – topení, chlazení, nebo ventilace.

Těšíme se na Váši návštěvu!

> kde nás najdete

Hlavní obrázek
KDO JSME?
Výrobce a dodavatel energeticky úsporných, technologicky vyspělých, designových těles určených pro topení, chlazení a větrání.
Jaga Climate Designers je jedním z významných průkopníků a zastánců Ecodesignu s mnohaletou tradicí. Již od svého založení v roce 1962 jsme předním lídrem ve svém oboru. Na českém trhu působíme úspěšně již 30 let o čemž svědčí nespočet realizovaných projektů a rovněž i mnohá tuzemská i zahraniční ocenění.

JAKÁ JE NAŠE FILOSOFIE?
Každý produkt, který navrhujeme je vytvořen v koncepci dlouhodobé udržitelnosti s hlavním cílem maximálně snížit uhlíkovou stopu našich produktů pomocí efektivního využívání použitých materiálů a plné recyklovatelnosti.

CO NABÍZÍME?
Hybridní i standardní tělesa, která lze velmi efektivně kombinovat s nejnovějšími zdroji vytápění a chlazení, jako jsou například tepelná čerpadla, kondenzační kotle.
Naše otopná tělesa velmi dobře fungují při nízkých teplotách otopné vody.
Portfolio produktů zahrnuje energeticky úsporné konvektory, dekorační tělesa, stěnové a stojanové radiátory, podlahové konvektory a hybridní tělesa, která v sobě kombinují nejinovativnější systémy vytápění, chlazení a větrání. Součástí široké nabídky jsou mj. i mnohá příslušenství, možnost výběru ze široké palety barev a materiálů, připojení, ovládání a regulace.

PRO KOHO JSOU NAŠE PRODUKTY URČENY?
Naší cílovou skupinou jsou všichni ti, kteří chtějí kvalitní a nadčasové produkty, které šetří nejen vaši kapsu, ale i životní prostředí. Každý projekt je pro nás výzvou a s maximální péčí se snažíme o to, aby každý z našich zákazníků od nás odcházel spokojený s výběrem svého ideálního produktu na míru!

GALERIE PRODUKTŮ


REALIZACE A PROJEKTY

https://jaga.com/cz/projekty/