Nové bazény řady BENEFIT lákají na vylepšené technologie i design

Vložil
Tisková zpráva
23.09.2019 10:30
bazén

Elegantní vzhled, několik technologických inovací a praktičnost - to jsou hlavní rysy nového bazénu z řady BENEFIT. Právě nyní je uvádí na trh přední česká bazénová firma ALBIXON. Protože není nutné vypouštět z bazénu BENEFIT na podzim vodu, zvládnete jej zazimovat během chvilky a na jaře ušetříte čas i peníze.

Funkční a designová vylepšení bazénu BENEFIT usnadňují péči o vodu, snižují provozní náklady a zvyšují jeho bezpečnost i atraktivnost.
Nedělejte kompromisy a zvolte moderní bazén, který potěší vaši peněženku i životní prostředí.

Inovativní technologie šetří čas, peníze i přírodu

Každoroční napouštění bazénu na jaře není ekonomické ani ekologické a navíc bývá často kvůli extrémnímu suchu na několik dnů či týdnů zakázáno. V bazénu BENEFIT vám při správné péči voda vydrží několik sezón – stačí jen vybrat výkonný filtrační systém a pravidelně upravovat pH vody pomocí bazénové chemie či vhodné úpravy vody. Čištění bazénu i vody vám výrazně usnadní a urychlí moderní pomocníci, jako je ionizátor, UV lampa či solnička a automatický bazénový vysavač.

A protože se na podzim nebudete muset zdržovat vypouštěním bazénu, zvládnete jeho zazimování během chvilky. Musíte totiž jen vypustit vodu z trubek i přelivového žlabu a zazátkovat bazénové trysky. Pak už pouze položíte na hladinu dilatační plováky zabraňující vzniku velkých kusů ledu a máte hotovo.

Kvalitní bazénové zastřešení je stylovou ozdobou zahrady

Do bazénu BENEFIT postačí během roku doplňovat pouze tolik vody, kolik se z něj odpaří za horkých letních dnů. Pokud si necháte svůj nový bazén i zastřešit, snížíte množství vypařené vody na minimum. Zároveň si výrazně usnadníte péči o bazénovou vodu a prodloužíte si koupací sezónu o jarní a podzimní měsíce.

Moderní posuvné zastřešovací systémy mají elegantní design a vyrábějí se v různých tvarových provedeních. Zvolit můžete buď zastřešení s podchozí výškou, díky kterému získáte kolem bazénu příjemný prostor pro posezení, nebo minimalistické nízké zastřešení nenarušující výhled na okolní zeleň ani celkový vzhled vaší zahrady.

Dalším lákadlem bazénu BENEFIT je vylepšený design

Kromě klasické modré či bílé nabízí ALBIXON možnost pořídit si bazény BENEFIT i ve dvou nových atraktivních barvách – šedé a pískové. O dokonalý vzhled bazénu i po setmění se postarají inovovaná zabudovaná LED svítidla pomáhající vytvořit správnou atmosféru během večerní relaxace ve dvou nebo při posezení u bazénu s rodinou či přáteli.

Inovací prošel i design schodiště. V bazénech řady BENEFIT je schodiště ošetřeno vylepšenou protiskluzovou úpravou. Do menších bazénů se nejlépe hodí minimalistické rohové schodiště ve tvaru trojúhelníku ponechávající dostatek prostoru pro plavání.

Velký bazén si můžete dovolit vybavit i širokým obdélníkovým schodištěm. Toto schodiště lze využít i k posezení a opalování u bazénu nebo jako hrací místo pro nejmenší děti. Originálně působí čtvrtkruhové schodiště upoutávající pozornost a zjemňující rovné linie bazénu.

Nejlepší doba pro stavbu nového bazénu je právě teď

Nečekejte s výstavbou nového bazénu až na jaro, kdy už bývají stavební firmy zaneprázdněné a půda je často natolik rozmáčená, že je obtížnější provádět výkopové práce.


Díky optimální teplotě vzduchu je podzim ideální dobou i pro betonování. Ještě totiž není taková zima, aby bylo nutné přidávat do betonu speciální příměsi a udržovat jej při tuhnutí v teple. A na rozdíl od horkých letních dnů už nehrozí odpařování většího množství vody z betonu, což má negativní účinky na jeho pevnost.

Využijte zaváděcí ceny a splňte si svůj sen

Začnete s výstavbou svého vysněného bazénu ještě letos a příští rok si už můžete jen bezstarostně užívat první domácí koupací sezónu. Přijďte na nejbližší pobočku ALBIXON a poptejte výhodné zaváděcí ceny, za které si letos můžete bazén BENEFIT pořídit.

0 komentářů
přidat komentář