CINEMA 4D Visualize - 30% sleva

Vložil
Tisková zpráva
22.03.2013 09:35

3D modelovací, vizualizační a animační software CINEMA 4D Visualize si do 31.3.2013 můžete pořídit s výraznou slevou 30%.

Chcete začít tvořit fotorealistické vizualizace či animace? Vylepšit vzhled výstupů z vašich CAD aplikací? Pracovat v českém uživatelském rozhraní, využívat českou podporu a stát se součástí široké uživatelské komunity u nás? Nyní máte jedinečnou šanci – až do 31.3.2013 si můžete pořídit CINEMU 4D Visualize se slevou 30%, tedy za cenu 29 510 Kč bez DPH.

Proč CINEMA 4D?

CINEMA 4D patří mezi nejpopulárnější 3D modelovací, vizualizační a animační aplikace na světě. Mezi její uživatele patří velké výrobní firmy, filmová studia, architekti, ale často i malá grafická studia či grafici na volné noze. Je to možné z jednoho prostého důvodu - pro dané skupiny uživatelů jsou nabízeny specializované balíky za rozumnou cenu. Další informace o tomto produktu najdete na stránkách cinema4d.cz. Co je tedy CINEMA 4D?

CINEMA 4D Visualize – klíčové vlastnosti

My se dnes zaměříme na verzi CINEMA 4D Visualize, určenou pro pokročilé vizualizace a animace v oblasti produktového designu, fotografie, architektury a interiérového designu.
  • propojení na CAD aplikace
  • polygonální 3D modelování bez hranic
  • fotorealistické i skečované výstupy
  • zákres do fotografií
  • simulace osvětlení
  • knihovny materiálů a 3D objektů
  • komplexní animační systém
  • česká verze a podpora

Propojení na CAD a grafické aplikace

CINEMA 4D nabízí přímé propojení na populární stavařské aplikace jako ArchiCAD, Allplan a Vectorworks. Díky široké podpoře importních formátů (mj. např. DXF, 3ds, DAE-Collada, FBX, VRML, IGES, apod.) lze také využít data z desítek dalších CAD programů, včetně aplikací jako SolidWorks, Rhino, Inventor apod.. Samozřejmostí je úzká integrace s populárními grafickými aplikacemi Adobe, zejména aplikacemi Adobe Photoshop a AfterEffects, kdy můžete grafické výstupy precizně doladit bez nutnosti vracet se zpátky do 3D.

Česká verze i podpora zdarma

Jako jeden z velmi mála produktů v této kategorii je CINEMA 4D dostupná i v české verzi a to zcela zdarma. Navíc je přepínání mezi různými jazykovými mutacemi řešeno přímo v programu. K dispozici je i obrovské množství českých videonávodů pro začátečníky i pokročilé, které pravidelně vycházejí na portálu 3dsoftware.cz. Po zákazníky bývá příjemným překvapením i fakt, že na instalačním médiu je vždy CINEMA 4D pro platformy Windows i Mac OS X a program nepoužívá žádné hardwarové klíče ani aktivace po internetu.

Špičkové vizualizace

Fotorealismus bývá zaklínadlem všech 3D grafiků. Druhou stranou mince jsou náročné výpočty, které vyčerpají výkon i nejmodernějších pracovních stanic. CINEMA 4D nabízí perfektní mix - několik výpočetních metod, optimalizovaných pro různé typy vizualizací. Výsledkem tak mohou být naprosto dokonalé statické výstupy či animace, dosažené v rozumných časech. Součástí CINEMY 4D Visualize jsou také nástroje pro generování fyzikální oblohy, fyzikální kamera včetně podpory stereoskopického zobrazení a v neposlední řadě také Sketch and Toon, modul pro tvorbu vizualizací v podobě simulované ruční kresby. V případě potřeby lze dokupovat integrovaná vizualizační řešení jako např. V-Ray, Mental ray, Octane, a další.

Zákres 3D modelů do fotografie

Častý požadavkem, zejména u architektonických vizualizací, bývá zákres 3D budovy do skutečného prostředí. Nová CINEMA 4D Visualize proto disponuje integrovaným řešením, nabízejícím snadnou zpětnou rekonstrukci virtuální kamery z pořízené fotografie i možnost vizualizace celé grafické kompozice. Své produkty či stavby tak můžete představit v dokonalé symbióze s okolním prostředím. Ostatně - poznáte, že most na snímku níže byl do fotografie zakomponován dodatečně?

3D knihovny

CINEMA 4D není jen prostým vizualizačním nástrojem - nabízí také neomezené možnosti 3D modelování. Pro méně zdatné modeláře jsou připraveny knihovny s desítkami nejrůznějších 3D modelů, textur i materiálů, připravených k okamžitému použití.

Speciální březnová nabídka

Pokud Vás CINEMA 4D Visualize zaujala, můžete si ji mimořádně pořídit do 31.3.2013 se slevou 30% - tedy za cenu 29.510 Kč bez DPH. Kompletní informaci o programu CINEMA 4D a o této promoakci naleznete na stránkách www.cinema4d.cz.
0 komentářů
přidat komentář