Hovory o dřevu ´13

Zdroj
ARCHCON atelier, s.r.o.
Vložil
Pavlína Drbálková
14.02.2013 10:20

2. ročník série přednášek a diskuzí s odborníky na dřevostavby v rámci veletrhu Dřevostavby 2013, Praha Holešovice

Po roce máte opět možnost navštívit sérii odborných přednášek a diskuzí na doprovodné akci Hovory o dřevu ´13, pořádané v rámci veletrhu Dřevostavby 2013 v Praze, Holešovicích.Hovory o dřevu budou probíhat ve dnech 22. – 23. 2. vždy od 10:30 do 18 hodin v příjemném prostředí stánku P74, společnosti Dřevostavby Biskup a ARCHCON atelier.

Celou sérii přednášek odstartuje v pátek dopoledne MgA. Jan Brotánek, přednáškou o „zelených“ stavbách. Poté ho vystřídá Stanislav Biskup, který pohovoří o stavění z masivních dřevěných panelů. Odpoledne pak pánové Ing. Jaroslav Jiruška a Ing. Miroslav Kramoliš otevřou téma dřevěných skeletových staveb a celý první den zakončí Ing. Irena Truhlářová přednáškou na téma „Od architektonické studie po realizaci“.

Druhý den „Hovorů“ zahájí svou přednáškou „Vzduchotěsnost pasivních a nulových domů přirozenými materiály“ Mgr. Stanislav Paleček.  Vystřídán bude Ing. Michalem Čejkou, který porovná šest systémů vytápění v pasivním domě a pohovoří o ekonomické efektivitě budov s téměř nulovou spotřebou energie. V odpoledních hodinách budete mít šanci potkat Akad. arch. Aleše Brotánka, který vystoupí s přednáškou na téma nulové domy. Celou sérii přednášek uzavře Ing. arch. Josef Smola, který se zaměří na Vady a poruchy dřevostaveb.

Protože je kapacita míst na jednotlivých přednáškách omezena, pořadatelé „Hovorů“ společnosti ARCHCON atelier a Dřevostavby Biskup doporučují, navštívit stránky www.hovoryodrevu.cz a zde si pomocí jednoduchého formuláře zarezervovat vybranou přednášku.

0 komentářů
přidat komentář