Vložil
ČTK
25.08.2021 23:05
Karlovy Vary


zpět na článek
2 komentáře
na střeše
Raval
| 27.08.21 10:45
i ze zprávy je zřejmé, že se tu vše dělá rychle a nedomyšleně. Bazén není na střeše hotelu, ani čehokoli jiného. Dát do provozu za festivalu nedodělanou stavbu je spíš průšvih než cokoli jiného. Platí-li někdo plný nájem za nehotovou stavbu, tak je to prostě hloupost. Tohle všechno si Thermal sám o sobě nezaslouží a lidé, kteří ho chtějí užívat, tím spíš ne.
na střeše
Karel Doležel
| 28.08.21 02:22
Taky mě fascinuje přesnost zpráv ve všech mediích, včetně ČTK. Jak asi můžu věřit všemu ostatnímu, když to začíná absolutně nesmyslným tvrzením o bazénu na střeše a pro jistotu hned dvakrát. Autor(ka) textu asi ví, proč se skrývá za ČTK. Buď tam nikdy nebyl(a), nebo nemá vůbec psát, navíc pro ČTK. Taky je zarážející, že to projde ven, to nikdo nekontroluje správnost textů ?
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.