H1: Neviditelné automatické otvírače střešních oken

Publisher
Tisková zpráva
06.12.2017 06:00
Solara, s. r. o.

Představuji designově vyspělé a zároveň antivandal řešení - automatické otevírání střešních a ateliérových oken plně integrovanými, neviditelnými elektrootvírači. V interiéru je pouze čistý profil okna bez elektrootvírače, bez přívodního kabelu, bez kliky.

Přívodní kabely, kotvy i samotné elektrootvírače jsou nevzhledné a běžně jsou instalované pohledově na rám oken. Proto jsme na trh s úspěchem uvedli plně integrované elektrootevírání všech našich výrobků Solara. Rám okna je zdvojený a tvoří tak prostor pro samotný elektrootvírač i kotvy a přívodní kabely. Ze strany exteriéru je tento prostor krytý podčerněným přesahem skla.
Toto řešení chci nabídnout nejen těm, kteří chtějí střešní a ateliérová okna ve zcela čistém designu, ale i zákazníkům s potřebou antivandal řešení pro veřejné prostory. Veškeré komponenty elektrootvírače i přívodního kabelu jsou mimo dosah.
       
Automatické otevírání Solara obsahuje také možnost dešťového senzoru, bezpečnostního prostorového senzoru, záložního zdroje pro výpadek proudu i další užitečné příslušenství.

Zvu vás do knihovny referencí střešních a ateliérových oken na solara.cz/reference.

Mgr. Jakub Formánek
U Skladu 1
Praha 12
143 00
0 comments
add comment

Related articles