Dekmetal – designové fasády

Publisher
Tisková zpráva
14.12.2018 07:00
Dekmetal s.r.o.


Trendem ve stavebnictví a architektuře je jednoznačně originalita, nápaditost a jedinečnost projektů.

Dekmetal přichází s fasádami, které jsou nejen technicky propracované, ale splňují i požadavky na originalitu a jedinečnost každého projektu. Fasády DEKMETAL byly vždy vyráběné na míru každé stavby, ale nyní ještě přibyla možnost designových perforací.

Díky kombinaci technických specialistů a moderního strojního vybavení je možné vytvořit vlastní originální design. Technologie rastrování na soustavu malých geometrických tvarů umožnuje vytvořit jakýkoliv obrazec. Následně je tento obrazec rozdělen na jednotlivé pohledové prvky, které po montáži na fasádu vytvoří požadovaný vzhled.

Tyto systémy se používají nejen na fasádách, ale i v interiérech.


Perforovat je možné téměř cokoliv. Jednoduché obrazce, přírodní motivy, geometrické tvary nebo fotografie. Váš vizuál je ve vašich rukách.

1. KROK
Jediné, co budeme od Vás potřebovat je Váš návrh. Ať už jde o jednoduché geometrické tvary, logo, obrázek nebo fotografii, vše Vám dokážeme převést na Vaši fasádu.2. KROK
Dodaný návrh následně zpracujeme a převedeme do formy malých výseků, které dohromady vytvoří zjednodušenou verzi původního podkladu. Celý obrazec se převede do CAD souboru, který je podkladem pro výrobu. Tenhle návrh Vám samozřejmě pošleme ke schválení jako náhled před výrobou.3. KROK
Po schválení náhledu se přistupuje k samotné výrobě. Díky optimální kombinaci softwaru a hardwaru je celý proces velice snadný a rychlý. Výsledkem jsou perforované kazety, kde může být samostatný obrazec na každé kazetě nebo může více kazet tvořit jeden obrazec.


Samozřejmostí je komplexní technická podpora při přípravě projektu i při realizaci. Fasáda DEKMETAL je dodávaná jako kompletní balík obsahující pohledové a klempířské prvky včetně nosného roštu. Technická podpora obsahuje zaměření stavby, montážní dokumentaci včetně všech detailů a poradenství v celém průběhu stavby.


Společnost DEKMETAL s.r.o. bude vystavovat v termínu od 14. do 19. ledna 2019 na Mnichovském stavebním veletrhu BAU. Stánek bude v duchu "ZLATÁ PRAHA". Bude sestaven z perforovaných kazet DEKCASSETTE IDEAL s motivem Hradčan a Pražského orloje ve speciálním dekoru SEREN GOLD prisma.
Jste srdečně zváni na stánek B2.110, kde si tyto výrobky můžete prohlédnout.
0 comments
add comment

Related articles