Dekmetal s.r.o.

Dekmetal s.r.o.

Hlavní 286, 277 14, Dřísy,
+420 326 971 775
info@dekmetal.cz

DEKMETAL se zabývá výrobou a dodávkami plechových střešních, fasádních a plotních systémů včetně zakázkové výroby z plechu.

DEKMETAL s.r.o. je členem skupiny DEK a.s., která je největším dodavatelem stavebních materiálů v Čechách a na Slovensku.

DEKMETAL disponuje novou unikátní výrobní linkou pro výrobu ukončovacích profilů plochých střech, fasádních systémů a dalších atypických výrobků z plechu na přání zákazníka, a to až do délky 6 m.

Základní výrobní možnosti: dělení, výsek a perforace tabulí plechu až do tloušťky 3 mm, střih a ohyb až do délky 6 m, rovnání tabulí plechu odvíjených ze svitků i jednotlivých dílů na rovnacích levelerech.

Výroba běžných klempířských prvků fasádních a střešních systémů, speciálních lišt i atypických prvků na zakázku dle individuálních představ zákazníků.

 

PRODUKTOVÉ SEGMENTY:

FASÁDY
STŘECHY
PLOTY
INTERIÉRY
PODHLEDY
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA


Hlavní obrázek

DEKMETAL – Fasády neomezených možností, všude kolem vás.

Fasáda každé stavby má zabezpečit ochranu vnitřního prostoru a jeho ideální klima. Proč se však spokojit jenom s účelovostí, když vaše stavba může mít i jedinečnou a osobitou tvář, která zaujme každého kolemjdoucího.

Fasády DEKMETAL přináší díky provětrávanému systému, ověřeným materiálům a vlastnímu nosnému roštu nejen funkční celek, ale díky unikátním pohledovým prvkům i neotřelý a jedineční design. To vše samozřejmě na míru každému projektu, s kompletní technickou dokumentací a odbornou technickou podporou.

Novinkou je možnost vysekávání, perforování a ohýbání hliníkového plechu, a to až do tloušťky 3 mm a formátů do 6 m. Dokážeme vám nabídnout velkou škálu tvarů dle vašich požadavků.


Systém DEKMETAL je mimořádně variabilní a naše realizace naleznete od interiérů přes rodinné domy, obchody, nemocnice, autosalony, výrobní haly až po celé čtvrtě administrativních i obytných budov. Rozmanitost systému DEKMETAL poznáte podle široké škály našich referencí, není to však jen v typu staveb. Fasády dokážeme přizpůsobit nejen barevně nebo rozměrem jednotlivých prvků, ale i specifickými tvary nebo perforacemi (třeba i fotografickými). Fasáda může být klasicky hladká a decentní díky kazetám, atypicky profilovaná, umělecky perforovaná nebo třeba i přirozeně korodující díky specifickému materiálu Corten.

Klasické a nadčasové kazety DEKCASSETTE

Naše fasádní kazety vytváří elegantní hladký design, který nikdy neomrzí. Všechny kazety jsou vyráběny na míru a je možné vytvořit i atypický tvary, různou šířku spár, rohové kazety, zkosené kazety apod. Přizpůsobit kazety konkrétní stavbě a specifickým požadavkům není žádný problém.Jedinečné ohýbané profily DEKPROFILE FOR ARCHITECT

Speciální výrobková řada trapézových profilů DEKPROFILE FOR ARCHITECT byla vyvinuta s důrazem na možnost návrhu exkluzivních fasád z plechových profilů. Tyto profily plně nahrazují běžné trapézové plechy a zároveň dokážou budově vtisknout osobitý ráz díky unikátním tvarům, které je možné personalizovat.Perforované a osobité fasády

Pohledové prvky lze perforovat (kazety i profily). Perforace může být jednoduchého pravidelného tvaru, vytvářet obrazce, nebo i fotografie. Pomocí perforací můžete proměnit fasádu na osobité umělecké dílo, nebo jen překrýt nevzhlednou větračku bez omezení její funkčnosti. Perforace najdou skvělé uplatnění i v interiérech jako neotřelé příčky nebo designové podhledy.Přírodní přirozeně patinující ocelové fasády

Plechové obklady z tohoto materiálu získávají již do jednoho měsíce po aplikaci charakteristickou velmi působivou patinu přírodní rzi. Svým matným, hrubým povrchem se tento materiál výrazně odlišuje od vzhledu jiných fasádních pohledových prvků, a proto je velice oblíbený u architektů. Patinující ocel nabízíme i ve verzi imitace tohoto materiálu.Nosný rošt

Nosný rošt je nedílnou součástí fasádního systému DEKMETAL. Rošt se upevňuje na nosnou konstrukci budovy a přenáší zatížení nejen od pohledových prvků a vlastní konstrukce roštu, ale také účinků sání a tlaku větru do samotné nosné konstrukce budovy.

Díky možnosti rektifikace roštu mezi jeho jednotlivými komponenty je pak velmi snadné vyrovnat základní nerovnosti podkladní konstrukce, zateplit objekt s minimalizováním tepelných mostů a vytvořit požadovanou provětrávanou mezeru ve skladbě fasádního systému.


UŽITEČNÉ ODKAZY:

REFERENCE | KATALOG | VZORNÍK | PERFORACE