Seznamte se s novinkami v kolekci podlah Parador pro rok 2013

Publisher
Tisková zpráva
16.05.2013 10:35
ASKO a.s.

Perfektní kombinace nového a starého. Souhra tvarů, vzorů a vintage vzhledu přináší mnoho zajímavého.
S rokem 2013 přichází Parador s novinkami v oblasti inovací produktů, technologií, barev, povrchových struktur a designu.

Parador  má za cíl, aby to co je trendy,  bylo také pro zákazníka použitelné, vzory laminátových podlah byly působivé a  splňovaly praktické požadavky současných produktů.

Pro tento rok máme 30 novinek, 28 kreativních dekorů a 2 povrchové struktury. Parador chtěl opět prokázat své dovednosti v oblasti technologií a designu, a proto v kolekci pro rok 2013 nechybí dekory, které věrně napodobují kvalitu a vzhled
dřeva,  nové reprodukce kamene a  také mnoho fantazijních dekorů.

4 nové dubové vzory v kolekci Trendtime 1 a Trendtime 2 nám dávají působivý důkaz o tom, jak autentická může být laminátová podlaha v roce 2013.

Řada  Trendtime 8 nabízí nový formát lamely, jedná se o kombinaci klasické rybí kosti, elegance, moderních odstínů a jednoduché instalace.
Dokonale propracovaná povrchová úprava, neviditelné spoje mezi jednotlivými lamelami. Velkorysá „Versailles“ dubová prkna, formátu 1285 x 330 mm, přidají na stylu jakémukoli domácím interiéru a inovativně ukazují, že klasická provedení  jsou také velmi vyhledávaná.

Dekory jako Wine & fruits, Dub řezaný přes léta, Dub mix jsou nejprodávanějšími dekory v kolekci laminátových podlah Parador. 
Parador používá moderní, odvážný design a rozšiřuje tak kolekci nejprodávanějších dekorů  o produkty  pro lidi, kteří chtějí navrhovat své domovy ve stylu  inspirovaném  kulturními vlivy.
Parador v roce 2013 přichází se vzorem podlahy Globetrotter.  Jedná se o odvážný vzhled podlahy, která je určena pro moderně smýšlejícími zákazníky, kteří mají chuť pořídit si něco extravagantního, neotřelého do svého městského bydlení.

O kráse laminátových a dřevěných podlah Parador se přesvědčíte v Asko showroomu na www.showroom-asko.cz.

Na Pankráci 30 A, Praha 4
Otevírací doba Po-So  od 9.30 – 18.00 h
0 comments
add comment

Related articles