ASKO a.s.

ASKO a.s.

Na Pankráci 30 A, 140 00 Praha
+420 222 939 851
showroom@asko-as.cz

Hlavní obrázek
Otevírací doba:
Po - So:  9.30 - 18.00
Ne: Zavřeno

Krásné podlahy na krásném místě s příjemným personálem to vše nabízí Showroom společnosti ASKO, který se nachází v Praze 4, v ulici na Pankráci 30 A.

Na své si přijdou jak zastánci laminátových podlah klasických  dřevodekorů v provedení dub, buk, ořech, javor, jasan a další, tak milovníci trendů a módních novinek. Pro ně máme připravenou kolekci od firmy Parador, navrženou světovými designéry, která každého upoutá svými odvážnými a nespoutanými dekory v nejrůznější kombinacích barev a materiálů, které byly přeneseny na dekorační papír.  Mohou se těšit také na podlahy s lesklým povrchem od firmy Kronotex.
Ti, kteří si pak naopak potrpí na kouzlo starých časů, jistě ocení patinované dekory, které jsou zastoupeny v řadě kolekcí.Pro ty, kteří mají lásku  k přírodě a především ke dřevu a rádi se jim obklopují, máme dobrou zprávu.
Na Showroomu společnosti ASKO nabízíme jak klasické dřeviny, které představují nadčasovou eleganci a ukazují, že i klasiku lze interpretovat novým způsobem, tak nové atraktivní druhy dřev s různou povrchovou úpravou, různými vlastnostmi a velkým počtem formátů lamel. Naprostým trendem současnosti v oblasti dřevěných podlah jsou nová prkna vyrobená z historicky starého dřeva, které ukazuje zralost a známku věku. Vaši pozornost zajisté přitáhnou dekory specifické povrchovou úpravou jako je katrování.


V neposlední řadě Showroom ASKO obohatil svou nabídku sortimentu o trend současnosti v podlahových krytinách a tím jsou vinylové podlahy. Showroom nabízí vinylovou podlahu značky  Parador.

Věříme, že bohatý sortiment spojený s příjemnou atmosférou showroomu a vstřícným kvalifikovaným personálem Vás osloví a přijdete se k nám podívat osobně.

Těšíme se na Vás

Showroom ASKO
(největší distributor podlah PARADOR, Kronotex,Europarkett)


0 komentářů
přidat komentář