Tělesa Briza od společnosti JAGA v sobě kombinují funkce chlazení a topení!

Publisher
Tisková zpráva
30.05.2023 09:35
JAGA N.V. – organizační složka

Maximální komfort v každém ročním období a pohodlí nájemců v budově by mělo být pro vlastníky budov jednou z důležitých otázek a priorit. Z toho důvodu jsme rozšířili naši řadu fancoilů o vysoce výkonné hydronické jednotky Briza. Tyto jednotky jsou dostatečně kompaktní na to, aby je bylo možné instalovat na nebo do stěny či stropu bez nebo s potrubními systémy a nabízejí tiché, ale vysokokapacitní vytápění a chlazení. Díky tomu je ve vašem domě ideální klima v jakémkoliv okamžiku po celý rok. Ať už navrhujete novou otevřenou kancelář, obytný prostor nebo přestavujete starší budovu, naše fancoilové jednotky jsou navrženy tak, aby šetřily místo, spolehlivě a úsporně!


Síla, která se ukrývá za komfortním systémem Briza je důmyslná technologie Low-H2O v kombinaci s tichým dynamickým systémem. Briza je tak vhodná pro připojení na nízkoteplotní systémy, jako jsou tepelná čerpadla, kondenzační kotle a je schopna okamžitě reagovat na náhlé změny teplot. Při použití tichých a výkonných EC motorů, Briza spotřebuje až o 50 % méně elektrické energie a tyto motory lze také perfektně kontrolovat nejnovějšími systémy domácí automatizace přes jejich rozhraní 0 - 10V DC. Jednotky Briza jsou k dispozici ve verzích pro napojení na dvou a čtyř trubkový systém a přirozeně se hodí pro jakýkoli projekt, kde je prioritou úspora energie a vysoký výkon!


Více informací o kompletní nabídce jednotek Briza včetně připojení, ovládání a dalšího příslušenství naleznete na našich webových stránkách www.jagacz.com

0 comments
add comment