HeartFelt® – podhled, který nepřehlédnete

Publisher
Tisková zpráva
08.01.2019 11:45
Hunter Douglas Architectural
Plstěný podhled firmy Hunter Douglas zapůsobí nejen měkkým vzhledem ale i jeho výtečnými akustickými vlastnostmi a řadou možností pro montáž. Mnoho kombinací a variant, které prostor udělají velmi zajímavým. Je vhodný pro většinu stavebních odvětví: administrativní budovy, veřejné prostory, sportoviště, restaurace, nemocnice nebo školy a mnohé další.


Materiál

Lamely podhledu HeartFelt® jsou vyráběny z netkaných tepelně tvarovaných textilních vláken s ponecháním přírodního měkce působícího povrchu. Lamely jsou 100% recyklovatelné - tento výsledek pomohl podhledu k získání C2C certifikátu od Cradle to Cradle Products Innovation Institutu. Podhled je vizuálně a akusticky velmi příjemný a k dispozici je v odstínech šedé a tónů země. Panel je vyráběný o šířce 40 mm, výšce 50 mm a o maximální délce až 6000 mm. K dispozici je v modulech 50-200 mm se spárou od 10 mm. Materiál je nehořlavý a splňuje požární odolnost B s1 d0. Je navržen pro použití v interiérech.


Akustika

Uvedením podhledového systému HeartFelt® na trh nabízí Hunter Douglas architektům, investorům a developerům pokročilý systém pro řízení akustiky v každém prostoru. Absorbční efekt plstěného materiálu kombinovaný roztečí lamel a výškou svěšení určuje způsob šíření zvuku v daném prostoru. Podhled HeartFelt® takto přispívá ke komfortní pracovní atmosféře stejně jako ke snížení únavy a zvýšení produktivity uživatelů takto provedeného prostoru.
Použití vysoce výkonných akustických stropních systémů Hunter Douglas je nejlepším řešením pro dosažení vynikajícího akustického výkonu, pohodlí a esteticky příjemného řešení. Je možné dosáhnout stropní absorpční hodnoty HeartFelt® (αw) mezi 0,70 a 1,0.


Montáž a její možnosti

Panel je možné instalovat jako podhled ale i jako obložení stěny či dokonce jako dekorativní prvek. Díky své odolnosti může být instalován i na stěnách ve frekventovaných místnostech bez viditelného poškození či deformace a je malá pravděpodobnost poškození při montáži z důvodu obtížné deformace a tím i snadná instalace a demontáž. Není potřeba vytvářet žádné revizní otvory díky možnosti demontáže panelu z kteréhokoliv místa.

0 comments
add comment

Related articles