ARCHIPRIX INTERNATIONAL 2019

Publisher
Tisková zpráva
13.02.2019 14:30
Hunter Douglas Architectural

Hunter Douglas s potěšením vyhlašuje další bienále Archiprix International 2019, které bude pořádáno v Chilském Santiagu. Po úspěšné sérii minulých Archiprix pořádaných v Roterdamu, Istanbulu, Glasgow, Shanghaii, Montevideu, Cambridge, Moskvě, Madridu a Ahmedabadu je bienále příjemným návrácením do Jižní Ameriky.


Hlavním cílem Archiprix International je prezentace nejlepších závěrečných prací studentů z univerzit z celého světa se zaměřením na architekturu, Urban Design a územní plánování. Přihlášení do soutěže probíhá v rámci mateřských fakult společně v koordinaci s Hunter Douglas, kteří nominují a přihlašují projekty do soutěže. Více informací na Archiprix.org.


Archiprix International je jedinečnou multikulturní příležitostí pro studenty architektury, jak představit svůj osobní dialog mezi myšlenkami a realizací. Archiprix International pořádaného v roce 2017 se zúčastnilo stovky univerzit z celého světa. Studenti, jako na každém bienále, získají jedinečnou možnost se setkat s profesionály z oborů spojených s architekturou a designem, kteří představí své unikátní přístupy v dané oblasti a umožní studentům nahlédnout do jejich způsobu práce a přístupu k projektům.


Všechny projekty jsou posuzovány komisí složenou z odborníků z celého světa. Hlavním cílem je vybrat nejlepší práce, jejichž autoři budou pozváni na závěrečnou ceremonii, vyhlášení výsledků a předání ocenění, která proběhne ve zmiňovaném Santiagu.


http://www.archiprix.org/2019/
0 comments
add comment

Related articles