BXD - Multi Panel – od společnosti Hunter Douglas

Publisher
Tisková zpráva
31.07.2019 11:30
Hunter Douglas Architectural

Klíčovým prvkem tohoto systému je neomezená kombinace, kterou lze dosáhnout výběrem až 8 různých panelů s různou hloubkou a šířkou na jednom nosníku v širokém spektru nabízených barev.

Využití

Robustní vzhled stropního systému Multi-Panel BXD perfektně padne do velkých otevřených prostorů s vysokou úrovní šumu. Jsou ideální pro prostředí, jako jsou letiště, nákupní centra, metro, nemocnice nebo konferenční sály a kanceláře. S vynikajícími vlastnostmi redukcí zvuku, stropní panely Multi-Panel BXD proměňují hlasité prostředí na prostory s komfortní akustickou atmosférou. Kromě toho nový systém stropních panelů Luxalon® BXD nabízí jedinečný design, který zapadne do většiny návrhů budov.

Kombinace

Stropní panely jsou k dispozici ve čtyřech šířkách: 30, 80, 130 a 180 mm, které lze specifikovat v různých kombinacích mezi sebou. Panely B (výška 15 mm), BD (výška 39 mm) A BXD (64 mm) ve výše zmíněných šířkách. Tato unikátní řešení stropních řešení umožňuje vytvořit vysoce funkční a krásně navržené trojrozměrné návrhy. 20 mm spráry mohou být ponechány otevřené nebo zavřené. Široký výběr dostupných barev umožňuje vytvořit prakticky jakýkoli stropní vzhled, který si můžete představit.

Materiál

Lineární stropy Luxalon® jsou vyráběny z odolných válcovaných hliníkových svitků, s polyesterovou barvou. Poskytují dlouhou životnost a nízkou potřebu údržby. Povlak je vypalován v průběhu nanášení vrstev a zajišťuje rovnoměrnou tloušťku a absolutní přilnavost. Pro vnější použití hliníkových panelů s povrchovou úpravou Luxacote®.

Akustika

Akustický komfort v kancelářském prostoru, ve škole nebo ve veřejné budově přispívá k naší spokojenosti, protože špatná akusticka může ovlivnit zdraví, komunikaci, produktivitu a učení. Akustické podhledy Hunter Douglas jsou nejlepším řešením pro dosažení vynikajícího akustického výkonu, komfortu a estetického prostředí. U systému Luxalon BXD-Multi-Panel lze získat absorpční hodnotu (Λw) 0,75, v závislosti na konfiguraci stropu a panelu.
0 comments
add comment

Related articles