Dvě svítidla společnosti Zumtobel, MICROTOOLS a IYON získala ocenění German Design Awards 2013 v kategorii "zboží a materiály"

Publisher
Tisková zpráva
12.11.2012 09:30
Zumtobel Lighting

Oceněním German Design Award 2013, výrobky Zumtobel opět prokazují svou kvalitu, inovaci a design.

MICROTOOLS LED
Osvětlovací systém MICROTOOLS LED se vyznačuje minimalistickým designem a vysokou kvalitou světla koncentrovaného do směrovatelných minireflektorků. Díky špičkovému designu a vynikající kvalitě osvětlení, je lišta s osvětlovacími hlavami MICROTOOLS LED, v současné době nejmenší na trhu. Systém splňuje nejmodernější požadavky a vytyčuje nové standardy pro osvětlení produktů v buticích.

IYON LED
Rozsáhlá produktová řada reflektorů IYON s nejmodernější technologií světelných zdrojů LED se vyznačuje sofistikovaným designem studia Delugan Meissl Associated Architects. Splývavé linky dávají reflektoru IYON elegantní vzhled a současně zajišťují dokonalou funkčnost. Unikátní technologie objektivu reflektoru poskytuje brilantní světelné akcenty pro různé úhly světelných paprsků.

German Design Award
German Design Award je mezinárodní cena udělovaná Radou pro design. V letošním roce, porota skládající se ze 30 odborníků na design z různých oborů, musela posoudit na 1500 položek. Slavnostní vyhlášení výsledků se bude konat ve Frankfurtu nad Mohanem  15. února 2013.


Zumtobel. The Light.

0 comments
add comment

Related articles