Nové národní webové stránky Zumtobelu září brilantním leskem

Publisher
Tisková zpráva
13.09.2012 14:10
Zumtobel Lighting

Nová webová stránka společnosti Zumtobel je nyní, po spuštění dalších devíti národních stránek specifických pro samostatné země online celkem v 18 zemích ve 13 různých jazycích. Z designu a uživatelské přístupnosti nové webové stránky Zumtobelu se od konce srpna mohou těšit také všichni uživatelé v Austrálii (www.zumtobel.com.au), na Novém Zélandu (www.zumtobel.co.nz), v Chorvatsku (www.zumtobel.hr), České republice (www.zumtobel.cz), Polsku (www.zumtobel.pl), Rusku (www.zumtobel.ru), ve Španělsku (www.zumtobel.com.es), v Maďarsku (www.zumtobel.hu) a ve Slovinsku (www.zumtobel.si).

Díky svému jasnému, modernímu designu webová stránka perfektně zapadá do celkového vzhledu mezinárodní firmy. Nejdůležitější přitom byla jednoduchost v přístupu k informacím, ale i zábava. To vše bylo realizováno v podobě moderního online vzhledu.

Jednoduché vedení menu a vylepšené vyhledávání
Webová stránka zaručuje jasné vedení menu a intuitivní navigaci v obsahu. Zejména ve velmi rozsáhlé oblasti produktů bylo dbáno na to, aby uživatel našel pro něj důležité informace rychle a snadno
Přehlednou navigaci podporuje výkonná funkce vyhledávání. Již při zadání počátečních písmen vyhledávaného výrazu, např. pro skupinu výrobků nebo objednacího čísla, se pomocí funkce automatického vyhledávání (auto-suggest) zobrazí ilustrovaný seznam výsledků vyhledávání. Vpravo nahoře je nově umístěn výběr země. Zjednodušené je i vyhledávání realizovaných světelných řešení  pomocí Map of Light a rolovatelná úvodní stránka - to vše usnadňuje orientaci.

Atraktivní design a interakce
Důležitým kritériem webové stránky je v neposlední řadě také faktor zábavy: v tomto případě sází Zumtobel především na obrazovou galerii s velkoplošnými formáty. Virtuální zážitek obohacují interaktivní prvky, jako např. videa a animace či referenční mapa světa, tzv. Map of Light, která umožňuje náhledy do realizovaných projektů světla z celého světa.

Optimalizováno pro mediální a mobilní používání všemi směry
Nový výstup webových stránek je optimalizován pro iPad a mobilní koncové přístroje. Kromě toho je pro mobilní použití nově vybaven i kompletní produktový katalog. K tomu je potřeba jediná věc, a to aby si uživatel pouze stáhl v prohlížeči mobilního přístroje stránku http://mobile.zumtobel.com (nebo stránku příslušnou pro určitou zemi, jako například http://mobile.zumtobel.cz). Kdykoliv tak máte přístup k důležitým informacím o produktech, i na cestách se můžete informovat o instalacích, jejich architektech a projektantech.
Při realizaci jsme nezapomněli na použití skrz všechna možná média: Díky tomu je například možný přístup přes QR kódy přímo do online produktového katalogu, do brožur, katalogových listů či produktových skupin.

Zumtobel. The Light.
0 comments
add comment

Related articles