ETNA spol. s r. o.

ETNA spol. s r. o.

PROVOZOVNA / SHOWROOM

Mečislavova 2, 140 00 Prague
+420 724 912 091
etna@etna.cz

Hlavní obrázek

O NÁS

Jsme výhradní zastoupení výrobce svítidel iGuzzini pro ČR již více jak 25 let. Naší specializací je osvětlení pro muzea a galerie, komerční a obchodní prostory, veřejné a slavnostní osvětlení včetně různých atypických řešení.

 Pro architekty a interiérové designéry jsme partneři, realizátoři, dodavatelé. Umíme propojit architekturu a světlo. Víme, jak v moderních stavbách se světlem pracovat. Naše světelné realizace získaly díky spolupráci architektů a projektantů osvětlení řadu ocenění.

Exteriérová a interiérová svítidla pro památky

Porozumět památkové ochraně budov a zároveň je krásně nasvítit v interiéru i exteriéru neumí v České republice mnoho firem. Těší nás, že ty nejkrásnější a nejcennější historické budovy po celé zemi jsou rozzářené díky naší práci. Nejsme jen specialisté na osvětlení, ale především hluboce milujeme svou práci a staré stavby.  

Svítidla pro exteriér

Jsme partnery zástupcům měst, obcí i soukromým investorům, kteří hledají univerzální a elegantní řešení pro park, náměstí, pěší zóny i ulice. Světlo v našem podání se stává plnohodnotnou součástí veřejného prostoru, formuje ho a zvyšuje jeho hodnotu.

Retail a komerční interiéry

Osvětlovali jsme tisíce metrů obchodních prostor i kanceláří, malé luxusní butiky i velká nákupní centra. Víme, jak vymyslet dech beroucí osvětlení, stejně jako ekonomické světelné řešení pro developerský projekt.

Designová svítidla pro interiér i exteriér

Osvětlení bytu nebo rodinného domu je pomyslná třešnička na dortu nového interiéru nebo rekonstrukce. Ať už vybereme jednotlivé svítidlo nebo celý osvětlovací systém, vždy budete mít jistotu, že naše řešení je kvalitní, odpovídající vašim potřebám a rozpočtu. Dokážeme vymyslet světelný koncept jak celého interiéru, tak osvětlení vaší zahrady.

Expoziční osvětlení

Pokud potřebujete zajistit osvětlení galerie, muzea nebo dalších výstavních prostor, jsme pro vás ti správní specialisté. S téměř třemi desítkami let praxe v osvětlení expozic vám nabízíme profesionální a odborné znalosti.

Realizations and projects