P.P. Architects

*2006 - Brno, Česká republika
Horova 38b, 616 00 Brno
(+420) 541 210 454
atelier@pparchitects.cz


Pekár

Pavel Pekár

*1969
hlavní architekt

Martin Pončík
Jan Procházka
Sylva Kočnarová
Anastasiia Korchagina
Jolana Karásková
Klára Minibergerová
Bohdana Nytrová
Jana Odstrčilová
Patrícia Šagátová
Josef Šindlář
Jiří MüllerHlavní obrázek
Architekti a projektanti z ateliéru P.P. Architects s.r.o. pro Vás vytvoří jakýkoliv architektonický návrh od drobných rekonstrukcí až po rozsáhlou výstavbu. Nabízíme komplexní služby architektonického ateliéru a projekční kanceláře.

Členové našeho týmu disponují mnohaletou praxí. Všichni mají bohaté zkušenosti s realizacemi architektonických a projekčních návrhů. Samozřejmostí je také vyškolení ve vyřizování potřebných povolení a administrativě tak, abychom mohli zákazníkovi poskytnout komplexní servis, řešení na míru a vysokou kvalitu odvedené práce.

Nabízíme vypracování návrhu a kompletní projektové dokumentace včetně inženýrské činnosti, dle potřeby i autorský a technický dozor zajišťující dodržení realizace architektonického návrhu tak, aby byl výsledek přesně podle Vašich představ. Východiskem je pro nás vždy individuální přístup ke každému projektu. Dlouhodobě také spolupracujeme s odborníky na statiku, technologie, zeleň, výtvarníky, designéry apod.

Vaše zadání se nemusí ničím omezovat. Stačí, když k nám přijdete se svou představou výstavby či rekonstrukce a my se postaráme o její návrh i realizaci. S klienty vše konzultujeme a snažíme se vždy nalézt řešení, které Vám bude dokonale vyhovovat. Naši architekti a projektanti zpracují malá i velká zadání, novostavby i rekonstrukce, renovace kulturních památek, změny v interiérech i ve veřejném prostoru.

Realizace a projekty