Zelené kaskádové zahrady mají zelenou!

Vložil
Tisková zpráva
07.07.2020 07:00
Němec s.r.o.

foto: Kateřina Němcová
Živé rostliny v interiéru čistí vzduch, snižují pocit únavy, zlepšují náladu, zvyšují náš pracovní výkon, podporují kreativitu a eliminují hluk. To jsou jen některé důvody, proč bychom měli mít nejen doma, ale i v kanceláři spoustu uklidňujících zelených rostlin.

Zelené rostliny oživí každý prostor

Obklopte se přírodou, ve které se každý cítí dobře. V kavárnách, restauracích, hotelech a rozlehlých kancelářích či na univerzitách působí vertikální zahrady velmi efektivně a navíc snižují hluk. Květiny příjemně dokreslí každý prostor, od moderních prosklených budov, až po venkovské stavení.

Modernější verzi můžete vidět například ve vstupních prostorách Univerzity v Pardubicích či nově v restauraci hotelu Passage, ve znovuzrozené brněnské legendě. Hotel se vrátil nejen ke svému původnímu názvu, ale působivý velkoměstský palác z roku 1928 od architekta Bohuslava Fuchse je kompletně zrekonstruován a naše vertikální kaskádová zahrada v restauraci dodává silný kontrapunkt minimalismu vládnoucímu kolem.

Útulnější podání pak vévodí hotelu Amande Hustopeče, kde uprostřed vinohradů nabízí krásné wellness a kde naše kaskádové zahrady potěší nejen oko, ale i duši návštěvníků.

Společnost Němec s.r.o. tvoří vertikální zahrady přesně na míru vašemu přání a možnostem. Každá je tak originál.

Více informací a inspirace najdete spolu s katalogem rostlin a ukázkami realizací na www.nemec.eu, na facebookových stránkách nebo na Instagramu.

foto: Kateřina Němcová + archiv
0 komentářů
přidat komentář

Související články