Nová kolekce designových koberců s výraznou grafikou

Vložil
Tisková zpráva
23.04.2020 09:45
BOCA Group, a.s.

Tatam je doba, kdy kancelářím a dalším komerčním prostorám vládly zátěžové koberce v nevýrazných barvách. Postupně se staly trendem výraznější barvy, pak i vzory a aktuální novinka našeho německého dodavatele Object Carpet hýří obojím – barvami i vzorovaným designem.


Kolekce Forum for Great Ideas nabízí 18 různých designů, které rozhodně nepřehlédnete. Vychází z myšlenky, že podlaha je vlastně tím, co definuje vzhled celé místnosti, a proto by se jí měla věnovat patřičná pozornost. Ze zmíněných 18 designů má každý ještě 4 barevné varianty a je k dispozici ve 4 kvalitách (velur, lesklý velur, tkaný a strukturovaná smyčka). Podle typu povrchu se mírně liší i barvy.


Kromě celoplošných koberců (wall-to-wall) je tato kolekce k dispozici i ve čtvercích a také jako kusové koberce. Možnosti dotváření interiéru jsou tedy obrovské a sami návrháři (Kathrin a Mark Pattel) se už teď těší, kde všude na své výtvory narazí. Při 864 variantách jsou prý šance obzvlášť vysoké!

Vlastnosti designových koberců Forum for Great Ideas:

- 18 designů, každý ve 4 barvách a 4 kvalitách
- Vhodné do bytů i komerčních prostor, třídy 32 a 33
- Rubová úprava z recyklovaných PET materiálů
- Minimální odebrané množství je 100 čtverečních metrů


Domluvte si návštěvu v našem showroomu BOCA na Floře a přijďte si vše prohlédnout na vlastní oči. Rádi vám ukážeme vzorky a poradíme vám s výběrem.
0 komentářů
přidat komentář

Související články