Designové stěrky do bytů a rezidencí

Vložil
Tisková zpráva
17.03.2021 13:20
BOCA Group, a.s.

Cementové stěrky jsou už nějakou dobu trendem, který se zatím nechystá z výsluní ustoupit. Důvodů, proč jsou mezi architekty a bytovými designéry tak oblíbené, je hned několik.

S designovými stěrkami, které používáme, máme dlouholeté zkušenosti a přesně víme, jaké výhody nabízejí a kde se uplatní nejlépe. Níže uvádíme alespoň některé z nich:

Univerzální použitelnost na podlahy i stěny
Cementové stěrky se mohou aplikovat téměř do jakéhokoliv prostoru – od koupelny či kuchyně v soukromém bytě přes kancelářské prostory až po velké průmyslové provozy. Neomezujeme se přitom jen na podlahy, ale stěrky běžně aplikujeme i na stěny či schody.


Aplikace na nábytek
Naše cementové stěrky obsahují příměs polymeru, a proto jsou mírně elastické a vhodné k nanášení na jakýkoliv hladký, pevný povrch. Je tady možné je aplikovat i třeba na kuchyňskou linku, barový pult, vanu, umyvadlo a další podobná místa.

Malá tloušťka
Ačkoliv stěrka se nanáší v několika vrstvách, celková tloušťka se pohybuje kolem 3-4 mm. Je proto vhodná i tam, kde záleží na finální tloušťce podlahy, a doporučuje se i k instalaci s podlahovým topením.

Interiér i exteriér
Cementové stěrky jsou vhodné do interiéru i exteriéru, nevadí jim ani venkovní povětrnostní podmínky a UV záření. Je možné využít je i jako vhodný povrch do wellness, saun, na terasy nebo okolí bazénů.


Bezesparé řešení
Stěrky BOCA jsou ideálním řešením pro ty, kdo hledají možnost, jak dosáhnout bezesparého řešení interiéru, horizontálně i vertikálně (včetně napojení mezi podlahou a stěnou) – je potřeba dodržet pouze stávající dilatace v podkladu.

Snadná údržba
Díky nepřítomnosti spár (které jsou třeba u dlažby nebo jiných podlahových krytin) se povrch podlahy se stěrkou velmi snadno udržuje v hygienické čistotě, není potřeba žádné zvláštní péče, jen běžné zametání a vytírání.

Rychlá renovace starých podlah
Na naprostou většinu původních podlah lze po přípravě povrchu stěrky BOCA aplikovat bez nutnosti odstraňování – je tedy například snadné ze staré dlaždicové podlahy udělat novou s cementovou stěrkou.


Pokaždé originál
Aplikace našich cementových stěrek je z velké většiny ruční práce – i proto můžeme ručit za to, že každý projekt je vlastně originál, který jinde nenajdete. Díky vysoké variabilitě zpracování jsou stěrky BOCA kombinovatelné s různými styly – od moderního minimalismu designových kanceláří až třeba po rustikální statek.

Individuální barevnost stěrek
Jako jednu ze služeb nabízíme i individuální barevnost našich cementových stěrek – možnosti jsou téměř nekonečné, barvy je možné více či méně saturovat, navzájem kombinovat, používat různé speciální postupy pro dosažení rezavého efektu nebo metalických odlesků a podobně.

Vzorky ke shlédnutí na vlastní oči
Domluvíte-li si návštěvu u nás v showroomu, ukážeme vám množství vzorků našich stěrek. Případně si můžete na našem webu www.bocagroup.cz prohlédnout naše reference a sami posoudit, zda by se cementová stěrka nehodila i do vašeho projektu.
0 komentářů
přidat komentář

Související články