Dřevěné podlahy Mazzonetto

Vložil
Tisková zpráva
24.11.2020 11:00
BOCA Group, a.s.

Dřevěné podlahy Mazzonetto ze sortimentu BOCA jsou mezi našimi zákazníky z řad architektů a designérů oblíbenou volbou – ať už pro kvalitu materiálu i zpracování, nebo pro téměř nepřeberné možnosti kombinací, které lze na výsledné podlaze vytvořit.


Vybírat lze z 18 typů dřeva, které pochází z různých koutů celého světa (jilm, olivovník, javor, ořech, třešeň, palisandr a další). Kvalita dřeva je přitom podrobována přísné kontrole, protože od prvotního výběru se samozřejmě odvíjí i kvalita finálního produktu, o kterou jde výrobci především.


Rozměry a skladba dřevěných lamel se liší kolekce od kolekce – svrchní vrstva má nejčastěji 3-5 mm a celková tloušťka se pohybuje od 10 do 20 mm. Různá může být i šířka a délka prken. Povrch podlahových lamel může být buďto neošetřený (vybranou úpravu lze pak aplikovat najednou až po instalaci celé podlahy), nebo natřený přírodním olejem či matným nebo lesklým lakem. Na výběr je i několik typů úpravy povrchu – dřevo může být hladké, hoblované, kartáčované, katrované… možností je více. Záleží jen na zákazníkovi, do jakých prostor a k jakému účelu bude podlaha sloužit.


Samostatnou kapitolou jsou pak vzory – klasikou je například tradiční herringbone, naopak specialitou jsou nejrůznější komplikované mozaiky, kontrastně barevné lamely nebo třeba vkládání tenkých proužků jiného dřeva mezi vybrané lamely. Lidé v Mazzonettu drží krok s dobou a kolekci vzorů i materiálů stále obměňují tak, aby se dala dobře kombinovat s aktuálními trendy interiérového designu.


Všechny představy investora samozřejmě rádi probereme v našem BOCA showroomu – naším cílem je společně vždy vybrat takovou podlahu, aby co nejlépe sloužila svému účelu a zároveň její údržba nepředstavovala zbytečnou zátěž.
0 komentářů
přidat komentář

Související články