Český design v katalogu www.MyCode.cz

Zdroj
3D H. Interiér / provozovatel katalogu
Vložil
Tisková zpráva
28.08.2006 15:35
V katalogu designu MyCode, který je k dispozici také čtenářům Archiwebu, přibyla sekce Český design.

Projekt online designového katalogu www.MyCode.cz se kromě nábytku renomovaných firem a databáze světových designérů nově rozrostl o sekci Český design. Propracovaná databáze více než tisícovky produktů je volně k dispozici nejen čtenářům Archiwebu, ale také na adrese www.MyCode.cz. Každý architekt, designér nebo zájemce o soudobý design si tady může podle svých kritérií vyhledat různé alternativy nábytku, bytových doplňků a nově také vybraných produktů od renomovaných českých studií Mimolimit a Olgoj Chorchoj.
V internetovém katalogu je nyní možné nejen prohlížet současnou tvorbou těchto dvou studií, ale lze využít i dalších online funkcí katalogu: Dotazu na cenu a Žádosti o katalog.
Z produkce obou studií byly vybrány produkty, které jsou volně v prodeji a je tedy možné je prostřednictvím MyCode objednat.
Z nejnovější produkce Mimolimitu jde o svíčky, vázy a některé šperky Barbory Škorpilové. Studio Olgoj Chorchoj představuje dvě kolekce nápojového skla a několik váz.
Do konce roku bude obsah katalogu dále růst, intenzivně se pracuje na rozšíření dalších sekcí.

Servis online
Katalog www.MyCode.cz umožňuje vyhledávat podle tří základních kritérií: podle typu produktu (například židle, stoly, zahradní nábytek…), podle výrobce nebo podle jména designéra, který daný produkt navrhl. Jednoduchá a intuitivní navigace v přehledné grafice dává nástroj, jak velmi rychle získat podrobné informace o designových produktech renomovaných zahraničních firem. U řady z nich jsou k dispozici i technické listy, dwg soubory a další externí odkazy, které umožňují například architektovi připravit prezentaci pro klienta během několika minut. Každý záznam lze ve formě katalogového listu také vytisknout a odeslat.
Na www.MyCode.cz jsou také připraveny funkce Dotaz na cenu a Žádost o katalog. U designového nábytku, kde existuje celá řada variant povrchových úprav nebo čalounění, nelze nikdy stanovit jednu cenu: vždy se odvíjí od zvoleného provedení, ale i počtu kusů. Jiná cena je pro jednu židli, jiná pro hotelový kontrakt například se sto postelemi. Individuální dotaz na cenu umožňuje architektům přímou komunikaci s cenovou podporou katalogu, která obratem řeší každou poptávku nebo žádost o katalog či další informace.

V katalogu naleznete kompletní sortiment těchto značek: Arper, Brionvega, Designers Guild, Edra, EMU, Horm, Magis, Mixel, Patt, Plank, Sub-Zero, Tisettanta, Tribú, Wolf, Zanotta
Dále vybrané produkty značek: Kundalini, Palluco Italia, Mimolimit, Olgoj Chorchoj
0 komentářů
přidat komentář