Artline je umění s cílem kvality, lehkosti a pohodlí.

Vložil
Tisková zpráva
13.06.2011 10:35
Sapa Building System s.r.o.

Artline elegantně přináší krajinu za okny k vám domů. Jeho design vznikal s vědomým úsilím o vytvoření uměleckého objektu, který je jak funkčně tak esteticky příjemný. Artline představuje současnou architekturu – je kreativní jak prostřednictvím svého designu, tak díky svému vlivu na budovy i jejich uživatele.
Design

Dojem extrémní jednoduchosti a lehkosti systému Artline je výsledkem zvláštní pozornosti, která je  věnována kombinaci skla, bezrámových hliníkových oken, elegantního osvětlení a pečlivě architektonicky zvážených prostorů, kde LIGHT IS MORE – SVĚTLO představuje exkluzivní přidanou hodnotu hliníkového systému Artline.. Sofistikovaný minimalistický design Artline vytváří lehký a plynulý vzhled, a to jak pro velká fixní, tak i otevíratelná hliníková okna.

Funkčnost
Škála funkčních vlastností, kterou Artline nabízí, je rozsáhlá, což dává Artline velkou míru praktičnosti. Skleněné stěny od podlahy až ke stropu se dají snadno otevřít, a tak může venek vstoupit dovnitř.
Každý hliníkový rám unese zátěž až 250kg, což umožňuje použít velké a těžké skleněné výplně. Hliníková okna Artline mohou dosáhnout do výšky až 3 metry. Okna impozantní velikosti spolu s minimálně viditelnou šířkou hliníkového rámu umožňují zaplavit interiéry budov světlem.

více: artlinebysapa
0 komentářů
přidat komentář