Fakulta architektury VUT v Brně má nové www stránky

Vložil
Jan Kratochvíl
05.12.2008 00:10
Brno - V pondělí 1.12. byly spuštěny nové www stránky brněnské Fakulty architektury. Oproti předchozí verzi nabízejí v novém designu především aktuální zpravodajství o workshopech, přednáškách a dalších zajímavých aktivitách na fakultě.

    Autorský tým ve složení Ing. arch. Jiří Palacký (produkce), Ing. arch. Jan Kratochvíl (grafika) a Ing. Rostislav Košťál (programování) pracoval na nových www stránkách od prázdnin letošního roku. K vytvoření nové verze www stránek vedla fakultu informační roztříštěnost internetového obsahu - v nové verzi je všechno dění na FA soustřeďováno do jednoho místa v jednotném designu. Tato skutečnost zpřehlední aktivity FA jak pro stávající studenty nebo absolventy, tak pro potenciální uchazeče o studium. Aktuální zprávy jsou přehledně členěny do kategorií a postupem času vytvoří elektronickou kroniku FA.

    V současné době vrcholí práce na zprovoznění Galerie studentských prací. Prostřednictvím tohoto internetového nástroje bude fakulta prezentovat nejlepší studentské práce. Očekává se, že po spuštění Galerie se stane toto místo nejnavštěvovanějším místem nového webu FA.

0 komentářů
přidat komentář

Související články