Salon dřevostaveb 2007

Vložil
Tisková zpráva
12.02.2007 18:00
Výstavy

V rámci veletrhu Dřevostavby, který se bude konat na Výstavišti v Praze – Holešovicích od 1. do 3. března 2007, se uskuteční druhý ročník Salonu dřevostaveb, což je unikátní akce zaměřená na podporu kvalitní moderní architektury dřevostaveb a staveb s použitím dřeva v České republice.

Návštěvníkům Salonu dřevostaveb se naskýtá jedinečná šance zhlédnout v průběhu několika dní aktuální realizace od špičky v oboru. Představí se architekti a ateliéry, jejichž realizované stavby zde bylo možno vidět už loni, jako jsou Petr Lichnovský, studio Domesi, Atelier Klanc, New Work či Archteam, nově se setkáme s například pracemi architektů Vladimíra Baldy, Pavla Mudříka, Kamila Mrvy, Martina Jandy nebo studia Projektil. Celkem bude představeno dvacet kvalitních dřevostaveb, mezi nimiž převažují rodinné domy.
Salon dřevostaveb však není jen kvalitní architektonickou výstavou, ale nabízí také přednášky vystavujících architektů Martina Rajniše, Josefa Smoly, Tomáše Klance, Josefa Horného, Pavla Horáka či Václava Zahradníčka. Tyto přednášky budou rozdělené do dvou bloků, které budou probíhat v pátek 2. března a v sobotu 3. března v odpoledních hodinách.
Salon dřevostaveb je tedy přehlídkou jak pro laickou veřejnost, tak pro odborníky. Laikovi přinese přehled o architektuře dřevostaveb a napomůže tak například při rozhodování o partnerovi pro návrh a realizaci jeho investičního záměru (ať už se jedná o rodinný domek či o rozsáhlejší stavbu). Odborníkům zase rozšíří obzory v ne příliš známé oblasti architektury a možná přinese i novou inspiraci.
Salon dřevostaveb můžete navštívit v termínu od 1.3. do 3.3.2007 na Výstavišti v Holešovicích jako hlavní doprovodný program veletrhu Dřevostavby 2007 (více informací na www.salondrevostaveb.cz).
0 komentářů
přidat komentář

Související články