Pořadatel
Galerie Jaroslava Fragnera

Místo konání
Betlémské náměstí 5a, 110 00 Praha

Začátek
st 20.12.2023 14:00

Konec
ne 10.3.2024 19:00

Odkaz
www.facebook.com ...
Výstavy

Praha

Staré MěstoVložil
Tisková zpráva

zpět na článek
Boj o dostupné bydlení se stupňuje ve všech patrech společnosti. Nedostupnost se už dávno netýká jen domácností žijících na hranici chudoby a právě rostoucí náklady se stávají základem iniciativ, akcí a demonstrací, které volají po svém základním právu.
The struggle for affordable housing is rising. Inaccessibility is no longer just a concern of low-income groups, and it is the rising costs that are becoming the basis for initiatives, campaigns and protests calling for their basic right.
PRÁVO NA BYDLENÍ | RIGHT TO HOUSING
Galerie Jaroslava Fragnera, Betlémské náměstí 5a, Praha 1
Výstava | Exhibition: 20. 12. 2023 – 10. 3. 2024
Otevírací doba | Opening hours: středa – neděle, 14:00 – 19:00
Vstup zdarma | Free entrance
Zřizovatelem Galerie Jaroslava Fragnera je České vysoké učení technické v Praze. Výstava a její doprovodný program se koná s finanční podporou Ministerstva kultury ČR, Hlavního města Prahy a Nadace české architektury.
0 komentářů
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve výjimečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.