Vstupní kování s designem

Publisher
Tisková zpráva
11.12.2019 11:45
TiraCS s.r.o.

Při výběru kování pro vstupní dveře se na českém trhu s obtížemi hledá model, který neurazí. Ačkoli je ve většině případů montováno jako první, řadí se spíše k tomu poslednímu, co je řešeno z hlediska vzhledu.

Paradoxně tak můžete mít do detailu dotažený interiér a Vaše vstupní dveře zůstávají osazené bezpečnostním štítkem dle výběru stavitele novostavby. Přitom právě vstupní kliku zaručeně berete do ruky minimálně dvakrát denně.

Formani nabízí ke každé kolekci vkusně řešené vstupní kování buď s oddělenou bezpečnostní rozetou na klíč a s madlem či mohutnou úchytkou "koulí" anebo s klasickým bezpečnostním štítkem jako např. v nemocnici v Maastrichtu v kolekci BASIC.

Vstupní dveře – vizitka domu i Vaše

V minulosti bývala vstupní klice do objektu případně do bytu věnována nejvyšší pozornost. Dnes se setkáváme s trendem opačným, na vnějšku jakoby nezáleželo. Není to škoda?

Proč se omezovat na obyčejný nerezový štítek s koulí? Ke každé kolekci nabízíme i tuto konzervativní variantu v množství barevných variací. Vnitřní klika bude identická jako všechny kliky v bytě či domě. Z vnější strany buď vezmete za madlo ONE nebo použijete naši hranatou "kouli" např. jako v kolekci SQUARE.
0 comments
add comment

Related articles