Ribbon není jen další hranatá klika

Publisher
Tisková zpráva
13.01.2020 12:20
TiraCS s.r.o.

Jednoduchý design, čisté linie a chybějící rozeta charakterizují styl tvůrce kliky Ribbon Boba Manderse. Byla vytvořena současně s domem v Oisterwijku v severním Brabantsku, kde designér narhoval dům, jeho interiér i zahradu. Za kliku získal mezinárodní cenu Iconic awards.

Současně s novým tvarem využil Bob světového patentu Formani – skryté rozety zapuštěné do dveřního křídla, kterou najdeme již v kolekci Fold. Mechanická neviditelná rozeta umožnila vznik kliky, která připomíná ohnutou stuhu jen lehce přilepenou na dveřní křídlo.

Klika Fold ve spa centru v Gentu

Kování na nábytku, oknech i dveřích netvoří jen součást luxusního relaxačního centra, ale také získalo mezinárodní cenu Red Dot design Award jako jeden z nejinovativnějších světových produktů. Klika je vyrobena z jednoho kusu nerezi a speciální patent zaručuje tichý provoz. Kování Fold vypadá jako by se vznášelo, je současně ormanentální i technicky dokonalé. Rovnováha mezi technikou a estetikou, tělem i duší souzní s konceptem spa v Gentu, pro který byla navržena.

Square by Jan des Bouvrie

Klasická hranatá klika je součástí série klik SQUARE. Navíc získala bílou barvu a zajímavý detail v podobě zářezu v obdélníkovém průřezu kliky. Celá kolekce je doplněna kompletním nábytkovým programem.
0 comments
add comment

Related articles