Stále více architektů spolupracuje s Perfecto design

Publisher
Tisková zpráva
24.11.2020 14:00
Perfecto design

Navrhnout perfektní koupelnu je výzva. Technicky jedna z nejnáročnějších místností není jen o pěkných zařizovacích předmětech. Koupelna totiž musí být v první řadě dokonale funkční. Pokud navrhujete celý byt, dům či objekt, hlídání všech detailů a vzájemné kompatibility jednotlivých předmětů dokáže práci značně ztížit. Společnost Perfecto design se na koupelny specializuje, takže vám naopak právě v tomto ohledu dokáže práci významně usnadnit.

Třináct let s vámi

"S architekty spolupracujeme od samého začátku. Užší spolupráci jsme zahájili v roce 2015. Podnět přitom přišel právě z jejich strany. Ti, kteří s námi již měli nějaké zkušenosti, stáli o to, abychom pro ně ještě více zjednodušili výběr předmětů a pomáhali po technické stránce. My jsme k tomu přidali speciální cenové podmínky a spousty dalších výhod. Víme, že si je architekti zaslouží," dodává ke spolupráci ředitel společnosti Jakub Polívka.

Nahlédněte do sekce výhod

Aby značka Perfecto design odlišila běžné zákazníky od architektů, vyhradila pro ně na svém webu speciální sekci. Do této sekce se dostanete, pokud Perfecto design kontaktujete a prokážete se jako architekt. Do mailu vám potom přijdou registrační údaje, které je nutné na stránky zadat. Registrace nezakládá žádné požadavky. Přihlášení neznamená zařazení do mailing listu ani nic podobného. Je pouze vstupenkou do světa výhod, do kterého mají přístup výhradně architekti. Pro někoho však může být nutnost přihlášení přesto odrazující. Proto jsme pro vás vytvořili tento speciální odkaz: https://www.perfecto.cz/pro-architekty-24, pomocí kterého můžete do sekce vyhrazené výlučně architektům nahlédnout i bez přihlášení. Odkaz bude pro každého z vás funkční po 24 hodin. Pokud vás výhody zaujmou, není nic jednoduššího, než se zaregistrovat, nebo kontaktovat zástupce Perfecto design a navázat trvalejší spolupráci.

Oddíl určený pro architekty přináší mimo jiné i další velké plus. Zařizovací předměty, které tu najdete, vybírali naši specialisté právě s ohledem na preference architektů. Najdete tu to nejlepší, nejzajímavější a nejinovativnější, co celosvětový trh právě nabízí. Čas, který díky pečlivému předvýběru ušetříte, můžete věnovat jiné práci.

Sekci pro architekty je možné libovolně přepínat na stránky určené vašim klientům. Společně si můžete předměty prohlížet i vybírat a objednávku se speciálními podmínkami potom provést již samostatně. Výhody určené pouze vám se dozvíte vždy, když v této sekci kliknete na vybraný konkrétní produkt.

Míra spolupráce záleží na každém z vás

Tak, jako se liší každý architektonický návrh, tak se také liší jeho jednotliví tvůrci. Některé architekty navrhování koupelen vysloveně baví, pro jiné je to nejméně oblíbená část, které by se nejraději vyhnuli. Společnost Perfecto design proto nechává míru spolupráce na každém architektovi. "Někdo si může vybrat jen pár předmětů, které se do jeho návrhu hodí, a využít přitom speciálních podmínek. Někdo jiný může naopak pomocí našich designérů vytvořit pro svého klienta vizualizaci celé koupelny, včetně technického výkresu i kompletní cenové nabídky, a pouze přitom dohlédnout na to, že pracujeme podle jeho představ," říká Jakub Polívka. "Výhody jsou tu pro každého architekta bez ohledu na to, co všechno zařizujeme či děláme," doplňuje k tomu.
0 comments
add comment

Related articles