Perfecto design

Perfecto design

Jeseniova 47, 130 00 Praha
+420 277 277 911
info@perfecto.cz

Hlavní obrázek

Jsme studio zaměřené na koupelnový design. Nabízíme vybavení do koupelen, vytváříme návrhy koupelen, pomáháme s realizací koupelen, zkrátka věnujeme se všemu kolem koupelen. Na českém trhu působíme už od roku 2007.

Co se týče vybavení, s oblibou vybíráme takové zboží, které nikdo jiný v nabídce nemá. Zboží, které splňuje přísné nároky na design a kvalitu a přitom si zachovává přijatelnou cenu.

Pro návrhy koupelen máme vlastní koupelnové studio a jeho služby jsou připraveny nejen pro koncové zákazníky, ale i pro architekty. Těm dokážeme značně zjednodušit práci při zachování špičkové kvality a
volnosti tvorby. Architekti tak s námi vše pro koupelny vyřeší na jednom místě. Pomůžeme po technické stránce - všechno, co architekt navrhne, dodáme tak, aby to bylo funkční a kompatibilní.
Máme vlastní skladovací prostory - zboží můžeme na stavbu dodávat v souladu s postupem prací. Nabízíme výhodné podmínky pro dlouhodobou spolupráci i pro spolupráci na jednorázovém projektu.
Máme další vlastní specialisty: stěrkaře, truhláře, sklenáře a další. V poslední době jsme na žádost našich klientů rozšířili svůj záběr i na kuchyně a další interiéry.

Realizace a projekty:

Realizace a projekty