Recepce – vstupní brána firmy

Publisher
Tisková zpráva
09.04.2008 23:55
Vstupní bránou každé společnosti je recepce, která do značné míry napoví o firemní kultuře. Očekává se od ní, že bude nejen splňovat provozní požadavky, ale že bude také reprezentovat celou společnost. Jaké máte možnosti? Většinou si navrhnete netradiční a jedinečnou recepci, která se bude vyrábět na zakázku. Nyní máte i jinou možnost! Estetické nároky splňují i recepce typové, které odpovídají svým provedením kancelářskému nábytku, kterým je vybaven celý interiér. Protože výroba těchto recepcí je do určité míry sériová, můžete ocenit rychlost dodání a nižší cenové náklady na její pořízení.


Recepce Esedra Vás okouzlí dokonalým designem, kvalitou provedení a ušlechtilostí použitého materiálu. Můžete si vybrat mezi rovnou nebo zaoblenou recepcí z dílů 45° nebo 60°. Samotná recepce je složena z více dílů, které se mohou vzájemně kombinovat. Recepce se vyrábí v laku (šedý, zelený, červený), sklo (černé, mléčné, červené) a dýha (vanilka, bělený dub, wenge, hliník). ABS hrany jsou ve stejném barevném provedení. Konstrukce je tvořena panely z DTD nebo překližkou o tloušťce 30 mm. Hloubka pracovní desky je 70 cm.

Zajímavé je i vnitřní uspořádání recepce ve kterém nechybí podélná lišta na kabeláž, mobilní či vestavěné kontejnery. Případně lze recepci vybavit doplňky pro zavěšení monitoru atd.


Výrobcem této řady je Italská společnost IVM Office, kterou na českém trhu úspěšně zastupuje TOP OFFICE.

Pokud máte zájem o podmínky spolupráce, katalogy, ceníky a DWG prvky oslovte prosím obchodní manažerku:

Ing.Gabriela Dekařová
mobil: 737 218 584
email: gabriela.dekarova@top-office.cz


TOP OFFICE spol. s r.o.
IBC – Příkop 4
602 00 Brno

www.top-office.cz