BOCA Group, a.s.

BOCA Group, a.s.

Vinohradská 2828/151, ATRIUM FLORA – vchod B, 13000 Prague
222 712 433
info@bocagroup.cz

Hlavní obrázek
Společnost BOCA je predním českým odborníkem na podlahy a povrchy do interiérů i exteriérů. Na trhu se pohybujeme již více než 30 let. Od samého počátku se orientujeme na práci s kvalitními materiály a poskytování profesionálních služeb. Každé zakázce věnujeme maximální pozornost bez ohledu na její velikost – vyřešíme podlahy do rodinného domu stejně jako velké administrativní budovy.

Poskytujeme komplexní servis od poradenství přes instalaci a údržbu až po individuální úpravy či design na míru. V našem showroomu vám rádi předvedeme vzorky všech nabízených produktů a poskytneme odbornou konzultaci.

Koberce i kobercové čtverce

Velké zastoupení v našem sortimentu představují koberce – ty jsou naší srdeční záležitostí. Ať jde o koberce celoplošné či kusové, v rolích nebo kobercové čtverce, přírodní či z umělých vláken, zátěžové či luxusní, vždy se můžete spolehnout na nejvyšší kvalitu materiálu i provedení.

Designové cementové stěrky, betonové podlahy a terrazzo

Naše univerzální cementové stěrky lze aplikovat na podlahy, stěny, schody, kuchyňské linky, do sprchových koutů a dalších míst. Nabízíme i designové betonové podlahy a terrazzo vyznačující se vysokou odolností a dlouhou životností. Všechny tyto povrchy lze barevně tónovat a opatřit různými povrchovými úpravami, což z nich dělá výjimečný designový prvek.

Luxusní dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy v našem sortimentu zastupují především italští výrobci s jejich nabídkou kvalitních vícevrstvých dřevěných a parketových podlah, mozaik a moderních dřevěných obložení stěn, vše s výjimečným italským designem. Všechny produkty nabízejí široký výběr provedení a specifikací – materiál nášlapné vrstvy, povrchové úpravy, rozměry, barvy a styly.

Všestranný tkaný vinyl

Tkaný vinyl Fitnice je materiál s velkým designérským potenciálem. Vhodný je nejen jako podlahová krytina, ale i jako potahový materiál, na stěny či k výrobě akustických panelů. Jeho vynikající užitné vlastnosti jej předurčují pro použití i v komerčních a průmyslových prostorách s vysokou zátěží.

Kaučukové podlahy s potenciálem

V našem sortimentu naleznete i italské kaučukové podlahy Artigo, přičemž kaučuk je coby extrémně odolný, hygienický a na došlap příjemný materiál vhodný především do kanceláří, škol, nemocnic, obchodů a jiných veřejných budov. Jde také o čistě přírodní materiál.

Univerzální vinylové podlahy

Univerzální podlahovou krytinou jsou i naše vinylové podlahy od různých evropských výrobců, které nabízíme v dekoru dřeva, kamene, kovu či s některými speciálními vzory. Dodáváme i speciální vodivé a protiskluzové podlahy.

Nezbytné čisticí rohože

Nabízíme širokou paletu čisticích zón a rohoží, které dokáží efektivně ochránit interiér před nečistotami. Na přání je možné opatřit je jakýmkoliv logem či motivem, Rozměry vyrábíme přímo na míru konkrétnímu prostoru.

Eventový textil

Koberce, běhouny, rohože s vlastními motivy, dekorační i potahové látky pro nejrůznější příležitosti (svatby, oslavy, módní přehlídky, párty, výstavy, veletrhy, konference atd.) - díky nim dokážeme podpořit jedinečnou atmosféru těchto událostí vkusnou a kvalitní výzdobou.

Outdoor

Náš sortiment se neomezuje jen na interiéry, nabízíme podlahy a povrchy vhodné i do venkovních prostor, takové, které nemají problém s outdoorovým prostředím a běžnými rozmary počasí - ať už jde o venkovní koberce, stěrky, terrazzo či další produkty.

Realizations and projects


0 comments
add comment