Možnosti v oblasti dekorací

Publisher
Tisková zpráva
26.04.2011 06:00
Dekorace nemusí být jen lapač prachu. Vhodně sladěné a promyšleně kombi- nované dají interiéru náboj a osobitost. Pokud zařizování interiérů obecně vládne minimalismus, jemné barvy a čisté linie,  které staví ukludňující neutrální základ s možností čistě propojit všechny obytné zóny, potom jsou dekorace jedinou cestou jak interiér propojit s duchem jeho majitele.

Při letmém prohlédnutí internetových odpovědí na hledání "dekorace" hned zjistíme, že neutralitu interiéru  můžeme snadno a osobitě narušit. Nabízí se nám výrazné koberce, závěsy, mísy a vázičky, lepené dekorace, závěsné ozdoby, v neposlední řadě tapety a obrazy. Novou cestu klasickým směrem nabízí www.obrazynamiru.cz.

V interiéru je možné zkombinovat hned několik dekorativních prvků. Oblíbeným a prvotním řešením je rozmístění obrazů. V současné době už nejčastěji v moderním provedení na blind rámu, které obraz přibližuje spíš k dekorativnímu panelu a nabízí možnost pohrát si nejen s motivy, ale i s geometrickými tvary a vyskládat na zeď pestrou mozaiku. Tato možnost je velkým přínosem zvlášť v moderních prostorných bytech, kde je potřeba zaplnit velké plochy stěn.

Originálním řešením, které se nabízí až nyní se znásobenou nabídkou motivů a provedení tisků, je možnost volně  kombinovat jak obrazy, tak klasické tapety a fototapety. Na webu www.obrazynamiru.cz můžete sladit stěny pokoje motivem celoplošné fototapety doplněné jednotlivými panely obrazů. Volně si můžete pohrát jak s proporcemi, tak barvami a tamatickým sladěním motivů.

Velkou výhodou a pomocí pro všechny, kdo chtějí interiér řešit od základu a komplexně, je nabídka webu stáhnout si náhledy všech motivů do počítače. Můžete je ořezat, zvětšit podle potřeby, případně měnit barvy a dělit do více částí - individuální přání služba Obrazy na míru zohlední a vytiskne dekorace skutečně dle vašich návrhů. Výhodou práce s náhledy je možnost představit si všechny navržené dekorace pospolu a zhodnotit celkový dojem.

0 comments
add comment

Related articles