Dřevěná podlaha PERGO

Publisher
Tisková zpráva
16.07.2020 12:30
Pergo

Nadčasový vzhled dřevěných podlah zachycuje krásu přírody a okamžitě posiluje charakter místnosti. Naše dřevěné podlahy nejsou jen krásné, ale stejně jako všechna naše komerční podlahová řešení jsou také vyrobeny tak, aby vydržely.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE STAYCLEAN…

Díky této unikátní technologii jsou všechny PERGO lakované dřevěné podlahy mimořádně odolné vůči povrchové vlhkosti a brání nečistotám dostat se do hloubky spár a struktury dřeva!


NEJČASTĚJŠÍ PROBLÉMY BÝVAJÍ S ÚDRŽBOU

Neošetřené dřevěné podlahy velmi často mívají zašpiněné póry, spáry a v kombinaci s drásaným (kartáčovaným) povrchem je tento efekt ještě více viditelný. Tyto podlahy se stávají být více a více těžce udržovatelné.


ŘEŠENÍ?

Lakované dřevěné podlahy PERGO mají ochranu StayClean, která pokrývá celou plochu lamely a krátkého spoje pomocí voděodpudivého povlaku. Díky tomu jsou naše lakované podlahy PERGO mimořádně odolné vůči kapalinám a běžným nehodám v domácnosti a zabraňují pronikání nečistot do spár a textury dřeva.

Máme 30 dekorů s povrchovou úpravou matný nebo EXTRA matný lak.

Kolekce Langeland – 260x2400x14mmSvalbard – 220x2200x13mmLofoten – 190x1820x13mm


Tato kolekce je pro letošní rok zcela nová s nejnovějšími trendy v designu barev od tmavé až po světlé a přírodní. Kombinace středové vrstvy ze smrku a s HDF deskou, která je vhodnější na podlahové topení.

Veškeré detaily nejen o kolekci dřevěných podlah Pergo můžete shlédnout na našem webu, který je nově v českém jazyce.

Pro.pergo.cz

V případě dalších dotazů kontaktujete:
Martin Müller +420 602 541 975 nebo martin.muller@unilin.com
0 comments
add comment

Related articles