Designové akustické panely Tacet od Moniky Armani

Publisher
Tisková zpráva
04.10.2022 15:10
BOCA Group, a.s.

Potřeba zlepšit akustickou pohodu v nejrůznějších typech místností vyvstává v moderních administrativních budovách i dalších komerčních provozech čím dál častěji.  Pracovní prostory se stávají otevřenějšími či se využívají pro vícero činností, a tak je leckdy nutné zapracovat i na tomto často opomíjeném zvukovém parametru.

Akustické panely Tacet navržené italskou designérkou Monicou Armani dokáží bezesporu zaujmout hned na první pohled. Patří do kolekce našeho italského dodavatele Vertisol, pro nějž BOCA funguje jako výhradní dodavatel pro Českou republiku. Vertisol se specializuje na produkty z tkaného vinylu (například kolekce Fitnice, Everdry, Tensiline a další), naši kompletní nabídku najdete zde.

Se svými elegantními tvary a různými rozměry panely Tacet nejen zlepšují akustickou kvalitu prostoru, ale také danému prostoru poskytují téměř uměleckou přidanou hodnotu. Designéři a architekti mohou popustit uzdu představivosti a pohrát si s nimi v interiéru na mnoho různých způsobů.

Celá kolekce Tacet se vyrábí ve třech různých formách: Quadratto (čtverec), Rettangolo (obdélník) a Tondo (kruh). Každý z nich pak existuje ve dvou různých velikostech a paletě 16 barev. Upevnění je možné několika různými způsoby: ukotvením ke stěně, zavěšením na strop horizontálně či vertikálně nebo v případě Tondo Sole stojící na podlaze s otočnou základnou.


Vše je vyrobeno s citem pro detail, od materiálu rámů až po tkaný vinyl, kterým je finální produkt potažen. 


Kam se akustické panely hodí?

Tacet je určen k instalaci do komerčních i rezidenčních interiérů, kanceláří, restaurací, poslucháren, jednacích místností, zkrátka všude tam, kde je potřeba zvýšit akustickou pohodu prostoru. Technické parametry tkaného vinylu i ostatních materiálů použitých v těchto akustických panelech snižují okolní hluk a vytvářejí zvukově příjemnější prostředí.


Přijďte k nám do showroomu

Rádi vás uvítáme v našem BOCA showroomu na pražské Floře a ukážeme vám vzorky akustických panelů Tacet či tkaného vinylu Fitnice, abyste si je mohli prohlédnout na vlastní oči.
0 comments
add comment

Related articles