PRÉMIOVÉ NĚMECKÉ KUCHYNĚ

PRÉMIOVÉ NĚMECKÉ KUCHYNĚ

Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Prague
+420 730 163 352
info@elitebathkitchen.cz

Zuckermandel, blok A, Dvořákovo nábrežie, 811 02
+421 220 839 083
info@elitebathkitchen.sk

Společnost ELITE BATH je tu již řadu let jako stabilní partner v segmentu prémiových koupelnových řešení. V roce 2018 zaznamenala úspěšný rozvoj na slovenském trhu, kde se rozhodla klientům nabídnout mnohem komplexnější spektrum služeb a získala zastoupení německých prémiových kuchyní bulthaup.

Počátkem roku 2020 se společnost ELITE BATH transformovala do nové velmi úspěšné společnosti ELITE BATH+KITCHEN, kdy získala zastoupení kuchyní bulthaup i pro český trh a je tak jedinou společností ve svém oboru s opravdu komplexním řešením pro realizace prémiových projektů v segmentu koupelen a kuchyní s největším prodejním centrem spotřebičů Gaggenau pro Čechy a Slovensko.

Hlavní obrázek

bulthaup

Díky neustálému sledování trendů v kombinaci s více než 70 lety zkušeností je bulthaup jedničkou ve světě kuchyní. Jako první na světě použili jeho designéři v kuchyni takzvaný ostrůvek a povýšili vaření na každodenní společenskou událost. Účelně nabídnutý minimalistický design, rozmanitost řešení, maximálně řemeslně zpracovaná výroba a nekompromisní standardy kvality. To je bulthaup.