CEMBRIT EXPRESS: Vytvoření jedinečné fasády ještě nikdy nebylo jednodušší.

Publisher
Tisková zpráva
02.09.2013 21:45
Cembrit a.s.

Nové elegantní fasádní desky od společnosti Cembrit mají tak snadnou instalaci, že ji každý zvládne sám.Na řešení obkladů fasády jsou kladeny stále vyšší nároky. Fasáda by neměla být pouze potěšením pro oko. Měla by také poskytovat stavbě dobrou ochranu, možnost odvádění přebytečné vlhkosti z interiéru a dostatečně tepelně izolovat.Tradiční fasády tak nahrazují moderní řešení a na trh přichází nové materiály, mezi kterými je stále více vyhledávaný vláknocement.
Představujeme Vám lehké vláknocementové fasádní desky navržené tak, aby umožňovaly rychlou a snadnou montáž. Desky Cembrit Express jsou menší a lehčí než běžné fasádní desky. Nabízí se v 7 klasických barvách, které se shodují se skládanou střešní krytinou Cembrit a poskytují tak zajímavou možnost sjednocení vzhledu fasády a střešní konstrukce.Cembrit Express

Jako jeden z hlavních Evropských dodavatelů vláknocemntových fasádních desek si je společnost Cembrit vědoma stále rostoucí poptávky po praktických fasádních prvcích, které by umožňovaly snadnou montáž. Cembrit Express je odpovědí na tuto poptávku a přináší snížení nákladů na instalaci v kombinaci s moderním výrazem fasády.

Rozměry desek jsou 400 x 800 x 6 mm. Jsou mnohem menší, lehčí a snadněji se s nimi manipuluje než s jakýmikoli jinými fasádními prvky. Díky tomu jsou skvělou volbou jak pro kteroukoliv instalační firmu, tak i pro každého, kdo si chce fasádu montovat na svém domě sám.

Perfektní výsledky
Desky Cembrit Express jsou trvanlivé a zcela bezúdržbové.  Vláknocementové desky jsou mrazuvzdorné, nehořlavé, zdravotně nezávadné a odolné proti hnilobě, plísním a živočišným škůdcům.

Nabízí velké množství využití: Mohou být instalovány přímo na fasády, štíty domů, vikýře, podhledy nebo římsy, pokaždé dosáhnete perfektního výsledku. Desky mohou být dodány v elegantním hladkém provedení nebo s povrchem se strukturou cedrového dřeva.

Chcete vědět více?

www.cembrit.cz
Rádi Vám poskytneme více informací na info@cembrit.cz nebo naší zelené lince (zdarma) 800 162 489.

Cembrit Express
•    Lehký se snadnou manipulací
•    Snadná instalace šrouby, nýty nebo lepením
•    Při formátování nevzniká prach
•    Přírodní suroviny
•    Nulová údržba
•    7 klasických barev
•    Vyrábí se v Čechách

Cembrit a.s.

Cembrit je výrobcem a distributorem fasádních a funkčních desek pro systémové řešení provětrávaných fasád, provětrávaných fasádních obkladů a difůzně otevřených obvodových i vnitřních stěn a příček z vláknocementu. Zkušenosti ze Severní Evropy jsou zárukou jejich kvality a neomezeného  využití.
0 comments
add comment

Related articles