Tištěná architektura: Karolina Jirkalová, Ondřej Dušek

Source
PLAC
Publisher
Tisková zpráva
22.11.2019 12:50
Czech Republic

Jablonec nad Nisou

Ondřej Dušek

Vladimírovo knihkupectví Serius a občanské sdružení PLAC vás srdečně zvou na 46. přednášku z cyklu "tištěná architektura". Tentokrát v pátek 22. listopadu 201918:30 hodin do Jablonce nad Nisou zavítají kritička architektury Karolina Jirkalová a architekt Ondřej Dušek nabídnou odpovědi na otázku K čemu jsou architekti, jež naleznete i v jejich stejnojmenné, bohatě ilustrované publikaci.
Knihu si budete moci v knihkupectví zakoupit. Přednáška se uskuteční s finanční podporou Nadace české architektury.
Architekt Ondřej Dušek vystudoval FA ČVUT v Praze a školu Emila Přikryla na pražské AVU. Pracoval v ateliéru Hnilička Císler architekti, od roku 2010 působí na volné noze. Podílel se na přípravě výstavy Baugruppe ist super! kurátorů Heleny Doudové a Marka Kopeće.
Karolina Jirkalová je novinářka, kritička a editorka se zaměřením na architekturu. Vystudovala bohemistiku na FF UK v Praze, v současnosti je doktorandkou teorie a dějin umění na pražské UMPRUM. Je redaktorkou časopisu Art+Antiques, podílela se na publikacích Architekti SIAL, nebo Město mezi domy, byla editorkou výzkumného projektu Panelová sídliště v ČR jako součást městského životního prostředí.

Facebooková událost >
0 comments
add comment

Related articles