Artefakt - pozvánka k účasti na workshopu s Martinem Rajnišem

Source
Huť architektury Martin Rajniš
Publisher
Tisková zpráva
13.05.2014 11:10
Martin Rajniš
David Kubík
Huť architektury Martin Rajniš

Co: postavíme 12 metrů vysoký Artefakt – oblouk z mladých kmínků - v krásném prostředí na břehu Kyjského rybníka v Praze. Jde o naprosto unikátní konstrukci. Účelem workshopu je si ověřit její vlastnosti. Očekávejte dynamický vývoj událostí, skvělou kuchyni, veselou společnost, vlahé letní večery a komáry:-) 
Jak probíhal náš minulý workshop v Brně si můžete přečíst – zde.


Kdy: 8.6. - 22.6.2014 – účast není každý den! Účastníci budou rozděleni do pracovních čet, které se budou na práci střídat.Kdo: studenti architektury FA VUT Brno, FUA TUL Liberec a FA ČVUT PrahaPro koho: pro sebe, pro návštěvníky Kyjského rybníka, pro architekturu!Jak: vlastníma rukama s pomocí nějakého toho nářadíPřihlášky: posílejte na tento email.
přihláška musí obsahovat: Jméno, datum narození a adresu, školu a semestr, vaši krásnou fotku a krátký motivační text v rozsahu cca 4 SMS ve kterém napíšete něco o sobě a proč k nám chcete. Ať víme, na koho se máme těšit! V případě převisu studentů přes kapacitu budeme dle motivačního textů selektovat.

Od účastníků workshopu vybíráme registrační poplatek 500Kč. Na oplátku nabízíme 2 teplá jídla denně a možnost přespání pro mimopražské (Karimatky a spacáky s sebou!)


UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 29.5.2014 VE 23:59:59! A ani o vteřinu déle;-).Škola: všechny tři fakulty přislíbily podporu. 

Praha – 2 kredity za úspěšné absolvování workshopu

Liberec – zápočet a kredity za předmět „Workshop a letní škola“

Brno – pokrytí nákladů na registraciPočet účastníků: je omezen na 20 lidí – 4 pracovní party po 5 lidech, na stavbě vždy 2 party pod velením ostřílených hutních borců. Více informací >
0 comments
add comment

Related articles