ra15 hledá ARCHITEKTA*KU

Contact
doc. Ing. arch. Radek Lampa
info@ra15.cz
tel. 777755752

Region
Prague
Inserted
13.06.2024 12:39
Jsme společnost s bohatou praxí, která se specializuje na poskytování komplexních služeb, v oblasti architektury a urbanismu. Naše služby zahrnují kompletní řadu od počátečního návrhu a přípravy zakázky až po plnou dokumentaci pro územní a stavební řízení, a samozřejmě i realizaci stavby.

NABÍZENÉ VÝHODY
– Pozitivní pracovní prostředí plné energie a přátelského ducha.
– Inspirativní a mladý tým kolegů, který ti poskytne vynikající podporu při projektech.
– Kompletní zaškolení v interních systémech
– Příjemná kancelářská lokalita v centru Prahy 2 s výhledem na Botanickou zahradu (metro: Karlovo náměstí, tramvajová zastávka: Botanická zahrada).
– Placená dovolená a sick days
– Flexibilní pracovní doba, s možností občasného home office.
– Týmové výlety jak v Česku, tak i do zahraničí a společné akce v Praze
– Kancelář s pravidelnými společnými snídaněmi
– Firemní tarif na mobil.
– Možnosti profesního rozvoje a skvělé podmínky pro získání autorizace ČKAIT. (Každoroční příspěvek 50 % na ČKA / ČKAIT poplatek a jednorázový 50% příspěvek na zkoušky ČKA / ČKAIT)
– Každoroční zvýšením platu + 13. plat na konci roku
– Ohodnocení odpovídající zkušenostem v rozmezí 40 000Kč – 60 000Kč dle zkušeností
– Nástup možný ihned po domluvě

KVALIFIKÁČNÍ PREDPOKLADY
– Dokončené VŠ vzdělání v oboru
– Rozšířená znalost Archicadu (BIM), výhodou je znalost Revit
– Znalost Lumion, nebo jiného vizualizačního softwaru
– Český jazyk minimální úrovně B2
– Znalost anglického jazyka výhodou
– Organizační a komunikační schopnosti
– Výhodou praxe v oboru

NÁPLŇ PRÁCE
– Role v týmu dle tvých dosavadních zkušeností (HIP / HAP / AP)
– Spolupráce na architektonických projektech, urbanismu, krajino tvorbě a interiérech, vše v rámci schopností a preferencí.
– Dle zkušeností, koordinace s projektanty profesí
– Tvorba náhledových vizualizací, v Lumionu nebo jiném vizualizačním softwaru
– Při realizaci účast na stavbě, v rámci autorského dozoru

Věříme, že naše pracovní nabídka oslovuje vaše profesní ambice a schopnosti. Pokud máte zájem o tuto pozici a chcete se stát součástí našeho týmu, rádi vás pozveme na neformální setkání. Přijďte si posedět s námi u šálku kávy nebo čaje a podělte se o své zkušenosti a očekávání. Jsme připraveni vyslechnout vaše nápady a odpovědět na veškeré otázky, které byste měli ohledně práce u nás. Těšíme se na setkání s vámi!
Pro bližší informace ohledně termínu setkání a dalších kroků v přijímacím procesu neváhejte kontaktovat: info@ra15.cz
Děkujeme za váš zájem o práci u nás a těšíme se na naši společnou cestu!