Jsme tým, zabývající se individuálními architektonickými návrhy a realizací nízkoenergetických a pasivních domů. Budeme pro Vás oporou od prvních skic po předání klíčů od Vašeho nového domova.
Jsme progresivní firma, a právě proto používáme nejmodernější materiály a technologie. Náš tým se specializuje především na konstrukční systém Novatop, což je ucelený stavební systém z velkoformátových komponentů, vyráběných z křížem vrstveného masivního dřeva. Veškeré naše skladby obvodových konstrukcí jsou difúzně otevřené. Energetická úspornost moderní dřevostavby je pro nás naprostou samozřejmostí.
Naše pasivní domy splňují podmínky pro certifikaci podle Passivhaus Institutu a výpočtového programu PHPP.
Pro naše klienty zajišťujeme financování z prostředků dotačního programu "ZELENÁ ÚSPORÁM". Individuální přístup ke klientovi, důraz na kvalitu provedení, smysl pro detail, komplexní servis, aplikace nejmodernějších technologií do výroby, přípravy a stavby samotné – to vše v kontextu naší filozofie zaručuje nejvyšší kvalitu díla.

Filozofii naší firmy nejlépe vystihuje název 3AE, který evokuje 3 Architektonické Elementy, jenž definoval římský architekt Marcus Vitruvius Pollio:
Firmitas — pevnost, trvanlivost / Utilitas  — funkčnost, užitná hodnota / Venustas — krása
Tyto elementy jsou v našich stavbách vyvážené a ve vzájemné harmonii.

Realizace a projekty