ADMONTER design contest 2012

Vložil
Pavlína Drbálková
25.09.2012 10:55

Ukaž, co v tobě je, a vyhraj zájezd pro dvě osoby na víkend do Rakouska včetně skipassů na ledovec Der DACHSTEIN !

Rakouská společnost STIA Holzindustrie GmbH, výrobce přírodních dřevěných velkoplošných desek ADMONTER, vyhlašuje první ročník desing contest 2012 v České republice, kterého se může zúčastnit každý student vysoké školy, který se zajímá o architekturu, design a stavebnictví.


Tvým úkolem je navrhnout designový kousek pro interiér za pomoci velkoplošných desek Admonter
, které jsou díky vrstvené konstrukci ideální pro výrobu nábytku a interiérového vybavení. Pro svůj návrh můžeš vybírat z široké škály klasických evropských dřevin, jako jsou dub, buk, javor, jasan, modřín, smrk, ale také z tepelně opracovaných dřevin: mocca dub, mocca jasan, mocca robbinie, nebo z amerických dřevin: třešeň a ořech, popřípadě ze speciálních: modřín starý, stará alpská prkna a cirbe.

Interiérové vybavení, které navrhneš, může být kombinováno i s jiným materiálem, jako je nerez, kůže, kámen pro designové či konstrukční požadavky. Ke každé velkoplošné desce pasuje i přírodní dřevěná podlaha Admonter, a to je další podnět pro tvůj návrh.

První místo: ZÁJEZD pro DVĚ  osoby na Víkend do rakouského městečka Admont, včetně skipassů na ledovec Der DACHSTEIN


Podmínky soutěže a kompletní informace nalezneš na speciálním webu www.admonter.goneo.cz a také na stránkách výrobce www.admonter.cz
0 komentářů
přidat komentář

Související články