www.e-light.cz

Zdroj
a-light.cz
Vložil
Tisková zpráva
19.06.2006 08:00
Od doby kdy vznikl specializovaný eshop www.e-light.cz uplynulo již více než 5 let (více zde). Z našeho pohledu se jedná o matadora v oboru prodeje osvětlení elektronickou cestou. Je v nejlepších letech a s pravděpodobně nejbohatšími zkušenostmi elektronického prodeje osvětlení v ČR. Naším zájmem je udržet si dobrou pozici na trhu nejen po stránce sortimentu, ale i po stránce dalších jedinečných funkcí, které by neměly uniknout pozornosti lidem kteří se s osvětlením profesně setkávají jako jsou architekti, projektanti, specializovaní prodejci osvětlení, dodavatelé interiérů a podobně.

Výhody aplikací jako typu www.e-light.cz: Máme-li na mysli pouze obchodní stránku, pak v porovnání s ostatními obory elektronického prodeje jako je spotřební elektronika, osvětlení sice nepatří k nejzajímavějším oblastem elektronického obchodování, ale jsme přesvědčeni o existenci mnoha důvodů proč nakupovat prostřednictvím elektronického obchodu právě svítidla a světelné zdroje. Jedním z hlavních motivů může být značná úspora času spočívající v tom, že ne každý specializovaný prodejce osvětlení v kamenném obchodě obvykle nemá skladem dostatečný sortiment. I když zákazník shání mnohdy jen "hloupost" za pár korun v podobě speciální náhradní žárovky, může často projezdit či protelefonovat i násobně více než je cena samotného produktu jednak při objíždění či obvolávání prodejen a vytváření si přehledu nejvýhodnější ceny, či vůbec ve vyhledání dodavatele, který dokonce požadovaný produkt vede v nabídce. Další náklady vznikají při objednání či následném odběru zboží.

Aplikace www.e-light.cz nabízí zákazníkům výběr z tepla domova či kanceláře s otevírací dobou non-stop. Dle naší zkušenosti dokonce podíváme-li se na denní dobu zaslaných objednávek prostřednictví www.e-light.cz, pak zákazníci nejčastěji objednávají v době, kdy má většina prodejců zavřeno, t.j. v době, kdy naopak lidé mají více osobního volna). Objednané zboží lze doručit buď přímo zákazníkovi poštou, nebo na stavbu zásilkovou službou nebo naším rozvozem just in time t.j. na čas., Zákazník nemusí pro zboží nikam jezdit, ztrácet čas na cestě, či se stresovat s problematickým parkováním se kterým se může setkat jinde. Shrnuto: Jednoznačně jsme názoru, že nejen při objednání, ale i při nákupu cesta autem k prodejci stojí významně více, než naše sazba za dopravu, která v současnosti činí maximálně 180,- Kč vč DPH a při nákupech nad 5.000,- Kč je doprava zdarma. V případě osobního jednání či odběru zboží je v areálu firmy A-LIGHT s.r.o. dostatek parkovacích míst jejichž bezpečnost je navíc trvale kontrolována bezpečnostními kamerami.

Eshop www.e-light.cz ale není běžný elektronický obchod nabízející nejširší nabídku svítidel a světelných zdrojů v ČR, ale je vybaven zcela unikátními funkcemi které jinde nenajdete.

Vedle klasického členění (svítidla pro exeriér a interiér také možnost zobrazení nabídky začleněné dle specializovaných sekcí včetně odkazů na články zabývající se danou tématikou:
Kuchyně
Ložnice
Schodiště
Obrazy
Zdraví
a další specializované oblasti.

Intuitivní ovládání:
Velkou pozornost věnujeme jednoduchosti a ergonomii ovládání eshopu. Aby zákazníci měli příležitost objednat zboží pokud možno kompletní včetně třeba světelných zdrojů a podobně, ke každé položce zboží je přiřazeno tzv. dodporučené příslušenství jako jsou náhradní světelné zdroje, napájecí transformátory, boxy pro vestavění a podobně pouze pro výrobek daného provedení a výkonu.

Projekční podpora:
Za zcela unikátní lze považovat možnost sestavování a ukládání cenových nabídek na uživatelských účtech. Možnost tisku obrazových manuálů které mohou sloužit jako příloha k profesionální projekční dokumentaci. Výběry zboží lze ukládat na uživatelském účtu a řadit je podle individuálně značených pozic. Více o těchto možnostech se lze dozvědět zde: http://www.e-light.cz/news/view.php?id=119 a zde: http://www.e-light.cz/news/view.php?&id=120
Možnost tisku nebo ukládání příloh k dokumentaci v podobě katalogových listů ve formátu html, nebo pdf. Ke každé položce lze generovat katalogový list v html nebo pdf formátu, který obvykle obsahuje podrobný popis výrobku včetně technických předností a podmínek provozu, obrázek, rozměrový náčrtek a ukázku realizace výrobku.

Zákaznická a technická podpora:
Články a.zpravodajství z oboru osvětlovací techniky navazující do jednotlivých sekcí eshopu včetně RSS kanálů. Sekce informací a článků je zde: http://www.e-light.cz/news/index.php
Odkazy ze specializované sekce například kuchyně do rubrik s články věnované dané tématice. V každé sekci je odkaz do sekce článků, která se věnuje dané oblasti osvětlení.
Ke zboží je přiřazeno příslušenství jako jsou náhradní světelné zdroje, napájecí transformátory, boxy pro vestavění a podobně pouze pro výrobek daného provedení a výkonu.

Komunikace:
Vedle standardních možností komunikace s pracovníky firmy pomocí telefonu, faxu, nebo e-mailu máte již dlouho možnost s námi komunikovat pomocí SKYPE - nejrozšířenějšího IP telefonu na světě zdarma. Více zde: http://www.a-light.cz/company/contact/contact_IPphones_c.html

Zákaznická zpětná vazba:
Ankety s interaktivními reakcemi. Na naše pojetí interaktivních reakcí na výsledky hlasování jsme zatím v ČR nikde nenarazili.

Kniha přání. Je něco co Vám chybí, vadí, nebo máte nějaký námět? Pokud v eshopu nenaleznete co hledáte, nebo jste s něčím nespokojeni, máte námět na vylepšení který by pro Vás byl užitečný, vyplňte následující formulář a zprávu odešlete přímo řediteli. Pokusím se Vaši připomínku nebo námět co nejdříve vyřešit k Vaší spokojenosti. Neváhejte a napište nám: http://www.e-light.cz/engine/dotaznik.php

Kontakt: A-LIGHT s.r.o.
Vranovská 94
614 00 BRNO

tel.: 545 213 267
fax: 545 241 804
Skype: volejte nám zdarma
e-mail: info@a-light.cz
url: www.a-light.cz
e-shop: www.e-light.cz
0 komentářů
přidat komentář