Typově a přesto z Corianu®? Ano!

Vložil
Tisková zpráva
14.01.2019 15:30
LE BON

Jedinečný materiál Corian® už dávno není exkluzivním materiálem, vhodným jen pro určité realizace. Česká firma LE BON představuje typová a propracovaná řešení pro koupelny, kuchyně, ale i veřejné prostory, jako jsou recepce nebo komerční centra.


Technické možnosti a řemeslná preciznost charakterizují brněnskou firmu LE BON, která působí na trhu exkluzivních interiérů a architektonických realizací více než dvacet let.
Za tu dobu si získala renomé nejen díky své preciznosti, ale i vlastním kolekcím koupelnového nábytku. LE BON je značka, kterou rádi používají architekti, ale i klienti, kteří hledají minimalistický design, propracované detaily a nekompromisní kvalitu.


Corian® ve službách architektury

Mimořádně odolný, trvanlivý, neporézní… to všechno jsou hlavní výhody materiálu Corian®, který v LE BONu využívají nejen v koupelnách a kuchyních. Díky své snadné údržbě a ošetřování se dá tento materiál použít ve všech možných podobách.

Corian je vhodný pro atypická umyvadla do veřejných prostor.
Řešení LE BON pro architekty
představuje typové prvky, díky nimž mohou architekti vytvářet vlastní designové návrhy interiérů, aniž by byli výrazně limitováni. Navíc se servisem zkušených profesionálů, kteří s tímto materiálem dlouhodobě pracují.
"Z jedinečného materiálu Corian®umíme vyrobit prakticky cokoliv. Ať jsou to pracovní desky do kuchyně, desky s integrovanými umyvadly, recepční pulty, stoly…" popisuje Klára Nováková z LE BONu, který je certifikovaný zpracovatel výrobků z Corianu®.

LE BON řešení pro architekty nabízí širokou škálu barev a odstínů, v brněn- ském shoroomu lze navíc shlédnout kuchyňskou pracovní desku s dřezem a nábytek do koupelny z Corianu®. Stejně tak jsou k dispozici vzorky i specialisté, kteří materiál Corian®a jeho zpracování důkladně znají. "Corian®je ideální například jako krycí deska k umyvadlu. Ale kromě umyvadel s krytou výpustí nabízíme i mnoho dalších tvarů integrovaných umyvadel," upřesňuje Klára Nováková využití v koupelnách, ve kterém LE BON vyniká.

Čtyři hlavní důvody, proč využít Corian® v interiéru

  • funguje jako alternativa dřevěné desky (je naprosto odolný vodě a vlhkosti)
  • skvěle se udržuje, má vynikající vlastnosti
  • pro architektonické interiéry z něj lze vyrobit jakékoliv atypické realizace (pracovní desky, kuchyně…)
  • certifikovaný partner LE BON má širokou škálu typových prvků a dlouholeté zkušenosti

Navštivte www.lebon.cz/corian a zjistěte více.

Svět LE BON

Od roku 1996 budujeme s nadšením značku LE BON. Originální, jednoduchý a s citem pro detail. Koupelnový nábytek je založený na osobní diskuzi s klienty, nasloucháme jim, a často se z nich stávají naši přátelé. Společně objevujeme prostor, vybíráme materiály, a ta nejlepší funkční řešení. Někdo takovému procesu říká design. My ho nazýváme svět LE BON. Svět, který propojuje design, kvalitu, eleganci a exkluzivitu.
Naším posláním je vytvářet originální nábytek trvalé hodnoty a prostředí, v němž má každý detail svůj význam, účel a funkci. Neustále se učíme a přemýšlíme. Sledujeme trendy v designu, architektuře, materiálech a technologiích, které každý rok promítáme do nových kolekcí.
Máme navíc k dispozici vlastní moderní výrobní technologie a zručné řemeslníky. Výsledkem je prémiový nábytek LE BON do Vaší koupelny a kuchyně.


Jste architekt a chcete s námi spolupracovat? Budeme rádi!
Kontaktujte:
Klára Nováková
T: +420 544 527 612; M: +420 603 810 583
E: novakova@lebon.cz

Navštivte náš showroom. Více na www.lebon.cz
0 komentářů
přidat komentář

Související články