Sociální síť pro AEC: Mezinárodní servisní portál „Allplan Connect“ je online.

Vložil
Tisková zpráva
16.06.2011 07:00
Allplan Česko s.r.o.

Mezinárodní servisní portál "Allplan Connect" je nyní  online a představuje pro uživatele programu Allplan novou základnu. Na adrese www.allplan-connect.com uživatelé programu Allplan a všichni další zájemci profitují z rozsáhlé nabídky bezplatného obsahu a funkcí: od fóra uživatelů přes knihovny ke stažení a možností dalšího vzdělávání až po technickou podporu. Vedle toho je možné využívat exkluzivní obsah specifický pro danou zemi. Portál Allplan Connect je kromě anglické a německé verze online i ve francouzštině, italštině a češtině.

"Vývoj a vybudování portálu Allplan Connect je součástí naší strategie, která podporuje uživatele programu Allplanu při zvyšování jejich konkurenceschopnosti. Prostřednictvím webu vytváříme virtuální prostor pro časově a místně nezávislou výměnu informací a efektivní spolupráci. Máme jasný cíl, etablovat Allplan Connect jako centrální komunikační platformu pro naše uživatele", tak Peter Mehlstäubler, jednatel, Nemetschek Allplan GmbH.

Přehled obsahu a funkcí Allplan Connect

Allplan fórum – mezinárodní výměna:
Mezinárodní fórum uživatelů nabízí možnost vyměňovat si různá témata a informace o CAD softwaru Allplan. Zde se nachází tipy od uživatelů týkající se architektury, inženýrských staveb, rozpočtů a nákladů, vizualizací a specifik dané země. Fóra se aktivně účastní i členové týmu technické podpory.

Prémiový obsah předdefinované CAD objekty specifické pro danou zemi:
V Allplan Connect jsou k dispozici CAD objekty a textury optimalizované pro Allplan pro vytvoření kvalitních plánů a modelů. Architekti a inženýři mohou v několika jazycích vyhledávat předdefinovaná CAD data, která jednoduše stáhnou a poté je metodou "drag and drop" vloží do svého programu Allplan. Každý měsíc budou připravena další data.

Allplan podpora – podpora na celé čáře:
V oblasti podpory se můžete v případě dotazů kdykoli online obrátit na technickou podporu prostřednictvím kontaktního formuláře. Ve své osobní oblasti uživatelé pohodlně najdou stav zpracování otázky - a kdykoli si mohou prohlédnout všechny další dotazy a odpovědi.

Knihovna ke stažení rychle a jednoduše:
V online knihovně jsou vždy připraveny ke stažení pomocné materiály Allplanu, jako manuály, tutoriály či software Allplan a jeho aktualizace. Termíny, informační a výukové materiály jsou vždy aktuální. Nový portál nabízí různé možnosti k dalšímu vzdělávání - přímo na pracovišti nebo na místě: více než 150 videonahrávek a podkladů pro e-learning, četné termíny webinářů, Jour Fixes a odborných seminářů, které jsou přizpůsobeny individuálním stupňům znalosti Allplanu.

"Práce na síti a jednoduchý přístup k odbornému i praktickému obsahu jsou důležité pro architekty a stavební inženýry. Portál propojuje uživatelské znalosti, obsah a funkce na jednom centrálním místě a společně s naším softwarem Allplan nabízí zákazníkům jasnou přidanou hodnotu i novou dimenzi každodenní práce", tak Dipl.-Ing. (FH) Michael Kießling, Senior Product Manager Allplan Connect, Nemetschek Allplan GmbH.

Registrace na Allplan Connect ZDE.
0 komentářů
přidat komentář