Rodeca v barvě a moderní domy

Vložil
Tisková zpráva
02.03.2021 14:55
TITAN – Multiplast s.r.o.

Dávno pryč jsou doby, kdy byly průmyslové, ale i občanské budovy pouze šedé a fádní. V současnosti je kladen důraz na materiály, které architektům umožňují realizovat jejich představy a vnášet do staveb barevnost, rozmanitost i netradiční tvary.

Velkým pomocníkem v plnění těchto představ je systém Rodeca, který s moderní architekturou nejen drží krok, ale i v oblasti alternativních konstrukčních materiálů do jisté míry určuje trendy a směr vývoje. Průkopnické realizace, kde byl tento systém použit, zanechaly stopy v mnoha významných městech po celém světě.

Rodeca nabízí v oblasti barevného provedení fasád, stěn, případně interiérových prvků řadu řešení. Velmi oblíbená je verze DecoColor, která je vyráběna s vnější stěnou barevně odlišnou od zbytku panelu. Tato verze je ideálním řešením u fasád, jež mají být neprůhledné z exteriéru, ale do interiéru budovy musí procházet dostatečné množství světla bez oslnění a zabarvení. Novinkou v tomto segmentu jsou barvy s matným povrchem, které panelům dodávají výraznou eleganci.

Další možností jsou panely s označením BiColor. Tato varianta je k dispozici výhradně pro panely o síle 40 milimetrů se čtyřmi vrstvami. BiColor se vyrábí s vnitřní vrstvou panelu v odlišném zbarvení, než jaké mají tři vnější vrstvy. Díky této speciální úpravě vznikají úžasné trojrozměrné světelné efekty měnící se v závislosti na denním světle a dané perspektivě.

Poslední výrobní možností je verze DuoColor, jejíž zvláštností je oddělení dvou barev ve středu panelu. Každá myslitelná kombinace barev je v této verzi možná. Zajímavostí je spojení barvy s vrstvou zabraňující pronikání infračerveného záření, což zajišťuje dostatečný prostup světla bez přehřívání vnitřního prostoru.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu z bohaté nabídky systému Rodeca, získá váš projekt punc exkluzivity a nevšednosti. Díky modernímu designu a prvotřídní německé kvalitě vznikají úžasné fasády průmyslových budov, logistických center a v posledních letech také velmi zajímavé prvky pro moderní rodinné domy. Ať už bude předmětem realizace cokoli, Rodeca bude vždy splňovat vysoké nároky na technické a tepelné vlastnosti spolu s moderním designem.

https://www.titan-multiplast.cz/produkty/zamkove-polykarbonatove-panely-124/panel-rodeca-173
0 komentářů
přidat komentář

Související články