Prosklená dělící příčka DORSIS DIGERO – sofistikované řešení, které oddělí kuchyň od ostatních částí bytu

Vložil
Tisková zpráva
07.11.2023 15:50
DORSIS s.r.o.

Hluk a vůně pronikající z kuchyně jsou zpravidla nežádoucí a nepří- jemné. Rámová dělící příčka DORSIS DIGERO umožní oddělit kuchyň při zachování světlosti a vizuálního spojení všech prostor.

 
Zvyšující se nároky na kvalitu bydlení přinášejí i časté požadavky na oddělení "funkčních" prostor od běžné i noční zóny bytu při zachování dojmu propojení jednotlivých místností. Není totiž nutné vždy budovat další zdi a příčky, inspirujme se v moderních interiérech nebo trochu nečekaně – v kancelářských a industriálních prostorách. Ideální řešení totiž přinášejí industriální rámové dělící příčky Digero.

"Prosklené dělící příčky Digero představují optimální způsob, jak rozdělit prostor na dvě samostatná funkční teritoria, ovšem při zachování plné světlosti celého prostoru," říká Jan Krejčí, jednatel společnosti Dorsis. "Jedná se o bezpečnostní sklo vsazené do hliníkového rámu s možností průchodu ve formě dveřního křídla. Výsledkem je prostor esteticky a funkčně oddělený designovou prosklenou stěnou a dveřmi."

Příčky Digero lze upravit na míru každému interiéru

Konstrukční řešení dělící stěny Digero umožňuje upravit každou příčku na míru vašim potřebám. Cílem je samozřejmě dosáhnout takového rozdělení skleněných ploch a barvy příčky, které budou designově v souladu s charakterem celého interiéru.

"Většinu plochy příčky Digero tvoří sklo," vysvětluje Jan Krejčí z Dorsisu. "Nejžádanější jsou samozřejmě skla průhledná, je ale možné podtrhnout charakter interiéru volbou designových skel – poloprůhledných, matných nebo dekoračních a gravírovaných."

Dělení skleněných polí příčkami je individuální – od velkých elegantních skleněných ploch po menší pole, která nechají více vyniknout industriální charakter příčky Digero. Samotný rám lze pochopitelně lakovat v celé škále vzorníku RAL, aby co nejlépe odpovídal charakteru interiéru.


Významným designovým prvkem je dveřní křídlo. Příčka Digero umožňuje volbu nejen klasických otevíravých dveří, ale využít i možnost posuvných dveří či pivotových dveří Axon. Pokud je potřeba umístit příčku do menších prostor, jsou posuvné i pivotové dveře zcela ideální.

Jaká je přidaná hodnota příček DIGERO?

Samotná prosklená dělící příčka zabraňuje průchodu pachů stejně, jako běžná zeď. Prostup hluku příčkou je zhruba stejný, jako při použití běžných plných dřevěných dveří – příčky jsou tedy ideální pro instalaci oddělující například kuchyňské prostory od zbytku domácnosti.

Dělící příčky jsou samozřejmě vhodné nejen na oddělení kuchyní od obytného prostoru. Velmi oblíbené jsou i instalace v kancelářských a industriálních prostorách – příčka Digero například zajistí akustické soukromí pro jednací prostory či kanceláře při zachování světlosti celého interiéru, bez stavění pevných příček či zdí.

www.dorsis.cz

0 komentářů
přidat komentář

Související články