Piet Boon

Vložil
Tisková zpráva
26.12.2019 12:10
TiraCS s.r.o.

Ve studiu Piet Boon věříme je krása je v jednoduchosti. Nejmenší detail zanechá trvalý dojem. Proto nikdy nepodceňujme důležitost dveřního kování.

One by Piet Boon

Již ikonická klika Formani získala další barevné varianty – bílou a bronzovou. Nejprodávanější klika ONE designovaná pro Formani Pietem Boonem je jedinečná. Kombinací modelu, velikosti a povrchu je použitelná v každém interiéru, klasickém, moderním i industriálním. Mezinárodní věhlas si získala hlavně klika v T tvaru PBT15XL/50. Kolekce obsáhne celý dům včetně koupelnových doplňků v nerezové, černé nebo bílé verzi s korianem jako např. u držáku na wc štětku.

Two by Piet Boon

Hlavní sídlo architektonického studia Piet Boon je nedaleko Amsterdamu v Oostzaan. Má kolem 55 zaměstnanců a slouží jako kanceláře ale i showroom holandského designéra. Klika TWO je nejsofistikovanější z kolekce Formani a Piet Boon ji použil do svého studia ve všech dostupných variantách. V přírodním dubu kombinovaném s nerezovým páskem, v černě lakovaném dubu s nerezí, ale i v celonerezovém typu.

Nechte se inspirovat projekty uskutečněnými s Formani v České republice.
Boutique hotel Mezi plůtky – Design Daniela Hradilová http://www.tiracs.cz/cz/reference/projekt-2
Byt, Praha – Architekt David Kazický http://www.tiracs.cz/cz/reference/projekt-1
0 komentářů
přidat komentář

Související články