Černé kliky použitelné jak v interiéru, tak v exteriéru

Vložil
Tisková zpráva
07.06.2019 11:00
TiraCS s.r.o.

Černé okenní, dveřní i nábytkové kování je dnes trendy. Stalo se běžnou součástí interiérů i exteriérových částí staveb. Černá je nadčasová, nenudí a jednoduše se kombinuje s různými styly materiálů a se všemi barvami. Ať máte rádi industriální styl, útulný a domácký interiér nebo preferujete minimalismus, černá vždy dopadne dobře. Právě pro toto multifunkční použití je černá neuvěřitelně populární.


Kvalita černého povrchu

Narůstající poptávkou po černém kování se dlouho zabýváme. V posledních letech jsme se zaměřili na zlepšování kvality černého povrchu, která není samozřejmostí. Dveřní klika je velmi používaná součást dveří, která musí odolat mnohému namáhání a opotřebení. Exteriérová klika navíc čelí povětrnostním podmínkám. Černý povrch musí mít tak dobrou kvalitu, aby si dlouhodobě udržel původní vzhled a kvalitu. Díky poslednímu vývoji našich produktů můžeme tuto kvalitu zaručit.


Kolekce

Naše designérské kolekce v černé jsou používané v nejkrásnějších typech projektů. Nejpopulárnější jsou kolekce ONE SERIES by PIET BOON, SQUARE SERIES by JAN DES BOUVRIE a TENSE SERIES by BERTRAM BEERBAUM. Všechny naše kolekce obsáhnou kování do celého interiéru. Naše produkty pro dveřní, okenní a nábytkové kování s doplňky mohou být vzájemně kombinovány a vytvoří skvěle dotažený interiér.
Dopřejte vašemu interiéru dotek černé krásy pomocí kování s černým povrchem.

Nechte se inspirovat projekty uskutečněnými s Formani v České republice.
Boutique hotel Mezi plůtky - Design Daniela Hradilová
Byt, Praha - Architekt David Kazický

Související články